Skocz do zawartości
Forum

tęsknota za nauczycielem z liceum


Gość x_Wiktoria_x

Rekomendowane odpowiedzi

może to trochę śmieszne ale codziennie o nim myślę... trochę to dziwne ale przykro mi że go już nigdy pewnie nie zobaczę :(

chodzi dokładnie o mojego nauczyciela z liceum który uczył mnie historii, był naprawdę świetny zawsze można było się z nim pośmiać, pożartować na lekcjach no i wyglądu nie wiem no, w sumie był niczego sobie tak szczerze, zawsze się stresowałam kiedy z nim rozmawiałam bo zawsze chciałam przed nim dobrze wypaść... wiem że to może trochę śmieszne ale chyba za nim tęsknię :) no i mam jakieś dziwne fantazje z nim (nie seksualne) ale takie że mnie podrywa, prawi mi komplementy, adoruje mnie itp. no i czasami myślałam sobie czy by nie dodać go na Facebooku do znajomych i nie napisać do niego tak po prostu ale to chyba zły pomysł... oczywiście nie oczekuje od niego zbyt wiele, do tego on nie jest singlem (ma żonę i syna w moim wieku) ale dziwnie mi z tym co czuję... czasami nawet czuję zazdrość o te młodsze klasy w liceum do którego chodziłam że on je teraz pewnie uczy :) nie wiem no... dziwne to... co wy o tym myślicie? myślicie że mogę napisać do niego tak po prostu np. dzień dobry, co u Pana słychać itp. czy lepiej dać sobie spokój? 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Gość x_Wiktoria_x napisał:

co wy o tym myślicie? myślicie że mogę napisać do niego tak po prostu np. dzień dobry, co u Pana słychać itp. czy lepiej dać sobie spokój? 

Ja myślę, że warto by było podwyższyć swoje poczucie wartości i popracować nad polubieniem siebie. Moge domyślić się, że masz problem z nawiązywaniem relacji, masz niską samoocenę, w dzieciństwie brakowało Ci pozytywnej uwagi rodziców ( zwłaszcza ojca). Generalnie nie byłoby nic złego w napisaniu do niego, gdyby nie fakt, że Ty o im marzysz i do niego wzdychasz. W tym wypadku nie powinnaś tego robić, tylko skupić się na sobie. Daj sobie tyle samo uwagi ile chciałabyś dostać od niego, sama o sobie zamarz.... jaką chcesz być. Sama sobie codziennie rano mów z uśmiechem: "dzień dobry, jak się dziś czujesz?". 

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...