Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Uprawiałem seks z partnerka w piątek w prezerwatywie, przed wytryskiem wyciągnąłem prezerwatywę. potem zdjąłem prezerwatywę i po około 10 minutach znów zaczęliśmy uprawiać stosunek bez prezerwatywy, lecz nie doszedłem w partnerce oraz nie doszło do prejakulacji, wytrysk nastąpił na jej udo. czy na żołędziu mogła pozostać sperma po pierwszym wytrysku i mimo nie dojścia w partnerce mogłem ja zapłodnić, czy jest to raczej nie możliwe. dzien po, w sobotę partnerkę bolał pęcherz, leciała czysta krew i często chodziła do toalety oddać mocz, lecz nie oddawała go często. czy krew może być przyczyną błonki? był to nasz pierwszy raz, a do owulacji zostało ok. 6 - 5 dni. czy jest możliwe, że kobieta zaszła w ciążę?

Odnośnik do komentarza

uprawiając seks ryzyko ciąży zawsze istnieje, na objawy ciąży za wcześnie, a krew była objawem przebicia błony dziewiczej, zalecam edukacje oraz antykoncepcję!!!! Polecam Tester Afrodyta test owulacyjny ze śliny, który wyznacza dni płodne i niepłodne w 5 min, a w dni płodne zabezpieczać się mechanicznie, ta forma antykoncepcji jest zdrowia najkorzystniejsza! ? Pozdrawiam i powodzenia

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...