Skocz do zawartości
Forum

Seks a ciąża


Gość g...1

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, przychodzę z niecodziennym pytaniem, otóż wraz z dziewczyną nie uprawialiśmy stosunku, lecz pocierałem członkiem o jej narządy, niechcący na sekundę trafiłem w pochwę na sam początek i odrazu wyciagnąłem lecz na członku miałem już preejakulat. Dziewczyna była 2 dni przed kalendarzowym okresem. Czy jest szansa na zajście w w ciążę?

Odnośnik do komentarza

według mnie szanse na ciąże niskie, na przyszłość polecam antykoncepcję. Ja korzystam z Testera Afrodyta testu owulacyjnego ze śliny, który wyznacza dni płodne i niepłodne w 5 min, a w dni płodne zabezpieczam się mechanicznie, ta forma antykoncepcji jest dla mojego zdrowia najkorzystniejsza! ? Pozdrawiam i powodzenia

Odnośnik do komentarza

słyszałam o tym testerze Afrodyta, możesz napisać coś więcej, bo chce go kupić ?

W dniu 10.10.2021 o 10:23, Gość ola napisał:

według mnie szanse na ciąże niskie, na przyszłość polecam antykoncepcję. Ja korzystam z Testera Afrodyta testu owulacyjnego ze śliny, który wyznacza dni płodne i niepłodne w 5 min, a w dni płodne zabezpieczam się mechanicznie, ta forma antykoncepcji jest dla mojego zdrowia najkorzystniejsza! ? Pozdrawiam i powodzenia

 

Odnośnik do komentarza

W tej konkretnej sytuacji to nie trzeba się obawiać o ciążę moim zdaniem, ale jak byłyby to dni płodne to już większe ryzyko. A co jeśli się zapomnicie, ja bym tak nie ryzykowała. Sama mam tabletki od ginekologa, drovelis. Nawet na pms mi pomogły, ale przede wszystkim mam skuteczne zabezpieczenie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...