Skocz do zawartości
Forum

Seks z prezerwatywą a owulacja


Gość Aga

Rekomendowane odpowiedzi

Uprawiałam seks z chłopakiem w prezerwatywie, nie pękła ani się nie zsunęła, nic z tych rzeczy ale gdy wróciłam do domu sprawdziłam i w tym dniu miałam przydzielony dzień na owulację, dlatego nieco się wystraszyłam i umówiłam się do lekarza, który przepisał mi tabletkę dzień po - escapelle. Czy jest szansa że mogłam zajść w ciąże podczas tego stosunku, pomimo takich metod zapobiegawczych ? 

Odnośnik do komentarza

według mnie brak szans na ciąże, na przyszłość polecam mniej zawodną antykoncepcję. Ja korzystam z Testera Afrodyta testu owulacyjnego ze śliny, który wyznacza dni płodne i niepłodne w 5 min, a w dni płodne zabezpieczam się mechanicznie, ta forma antykoncepcji jest dla mojego zdrowia najkorzystniejsza! ? Pozdrawiam i powodzenia

Odnośnik do komentarza
W dniu 10.10.2021 o 10:41, Gość ola napisał:

według mnie brak szans na ciąże, na przyszłość polecam mniej zawodną antykoncepcję. Ja korzystam z Testera Afrodyta testu owulacyjnego ze śliny, który wyznacza dni płodne i niepłodne w 5 min, a w dni płodne zabezpieczam się mechanicznie, ta forma antykoncepcji jest dla mojego zdrowia najkorzystniejsza! ? Pozdrawiam i powodzenia

też używam testera Afrodyta i jestem bardzo zadowolona ?

Odnośnik do komentarza

Nie masz się czego obawiać z tego co piszesz. Ale rozumiem stres, bo jak mój chłopak stosował prezerwatywy to nie miałam do nich super zaufania. Dlatego poprosiłam ginekologa o bardziej skuteczną antykoncepcję i mam tabletki drovelis. Bez porównania teraz, bezstresowo i już nie sprawdzam ciągle jaki mam dzień cyklu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...