Skocz do zawartości
Forum

Gość l...1

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałabym rozwiać swoje wątpliwości, mam 20 lat, ostatni okres miałam 9 sierpnia. Spodziewałam się miesiączki w połowie września natomiast miałam objawy grzybicy pochwy. Stosowalam clotidal po czym miałam 2 dniowe gęste różowe wydzieliny. Byłam przekonana że to krem zabarwiony krwią (przed okresem) I faktycznie dostałam większego krwawienia dzień później (jednodniowego). Tego dnia nakleiłam też plaster evra (18/09) I dalsze krwawienie nie wystąpiło. Mój ostatni stosunek był w granicach (8-14/09). Wykonałam dwa testy ciążowe 25 i 26 czyli 7 dni po jednodniowy krwawieniu. Do tej pory nie mam krwawienia oraz mam tkliwe I opuchnięte piersi. Czy wynik tekstów mogę uważać za wiarygodny I brak miesiączki może być spowodowany plastrami evra?

Odnośnik do komentarza

z hormonami to nigdy nic nie wiadomo, zwłaszcza co może wpływać na obniżenie ich skuteczności..., antybiotyk na pewno..,dlatego ja używam komputer cyklu cyclotest myWay z aplikacją antykoncepcyjną, a  w dni płodne zabezpieczam się mechanicznie, ta forma antykoncepcji jest najlepsza dla zdrowia, polecam i powodzenia ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...