Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

witam, juz ponad tydzień spóźnia mi sie okres, współżyłam z partnerem bez zabezpiecznia (stosunek przerywany plus partner robił badania na płodność i z powodu żylaka jąder jest bezpłodny), mimo wszystko dla własnej pewności w dniu spodziewanej miesiączki zrobiłam test- wyszedł negatywny, na obecny moment wykonałam 6 testów ciążowych ( wszystkie wyszły negatywne) jednak miesiączki brak. Dodam, że poprzednia miesiączka mnie zaskoczyła i pojawiła się 8 dni przed czasem. Zawsze miałam w miarę regularne cykle. Jaki może być powód braku miesiączki? czy ciąza jest możliwa skoro tyle testów wyszło negatytwnie?

Odnośnik do komentarza

Osobiście jestem zwolenniczką naturalnych metod zapobiegania ciąży, dlatego polecę ci kontrolę cyklu na termometrze owulacyjnym MySense, fajne urządzenie do pomiarów temperatury + aplikacja na telefon. tam wprowadzasz info o śluzie, diecie, lekach, chorobach itp

Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, Gość pola napisał:

nie ma szans na ciąże według mnie, na przyszłość polecam antykoncepcję - ja używam komputera cyklu cyclotest myWay z aplikacją antykoncepcyjną

 

3 godziny temu, Gość maja napisał:

Osobiście jestem zwolenniczką naturalnych metod zapobiegania ciąży, dlatego polecę ci kontrolę cyklu na termometrze owulacyjnym MySense, fajne urządzenie do pomiarów temperatury + aplikacja na telefon. tam wprowadzasz info o śluzie, diecie, lekach, chorobach itp

Używam aplikacji flo, wprowadzam tam objawy, moje pytanie jest głównie o ciąże, nie proszę o rady w zabezpieczaniu się.  

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...