Skocz do zawartości
Forum

Wyrzucenie z pracy partnera a chwiejność emocji


Gość Laura

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. 

Ponad rok temu mojego partnera wyrzucono bezpodstawnie z pracy. W wyniku tego że nakrylam przełożonego na romansie z podwładną nie byłam lubiana. Przełożony podłożył tzw świnie partnerowi i trwa sprawa o przywrócenie go. 

Oprócz tego pomijając powyższy wątek partner już wcześniej skarżył się na brak wzorca do naśladowania, niskie poczucie własnej wartości., i samoocenę. Moje próby wsparcia czy poprawy humoru i samopoczucia kończą się w i wraca do momentu wyjścia zdolowania jak zostaje na kilka dni bez mojej obecności. 

Jest osoba obowiązkowa i oddana. Odnoszę jednak wrażenie że czasem wyobraża sobie ze u mnie w domu czy relacje rodzinne są patologiczne jak u niego co nie jest w ogóle prawda. Mam cudownych rodziców. 

Czasem przerzuca swoje odczuwane emocje na mnie zarzucając mi że to ja jestem nerwowa... Nawet w trakcie miłych pogawedek z koleżankami które są totalnie na luza. 

Czy może on cierpic na jakieś zaburzenia? 

Pomimo tego że nawet gdy pracował i miał dobre pieniądze twierdził że jest dziadem i jest gorszy od innych. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

No i zgłosiłaś tą sytuację ? Ja to bym zrobił aferę w każdej regionalnej gazecie aby wszyscy usłyszeli o tym jego romansie. W każdej pracy jest to prawnie zabronione więc przy odpowiedniej głośności sprawie i oczywiście w międzyczasie toczącej się sprawie w sądzie pracy o bezpodstawne zwolnienie. W gazetach artykuł jak go wyrzucili bo był niewygodny a druga sprawa to proces w sądzie pracy. Sprawa jest do udowodnienia 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...