Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wczoraj uprawialiśmy seks z moja dziewczyną, na członku byla założona prezerwatywa i po tym jak doszedłem w pochwie mojej dziewczyny postanowiłem zrobić tzw. „Palcówkę” trwało to około 10 min po czym schodząc z łóżka prezerwatywa wraz z zawartością zsunęła mi się z penisa jednak w odległości od mojej partnerki. Dręczy mnie jednak myśl czy jeśli prezerwatywa zsunęła mi się chwile wcześniej i przez przypadek dotknął bym ubrudzonego sperma członka po czym lekko umazany palec wprowadził do pochwy, czy istnieje ryzyko zajścia w ciąże i czy jest potrzeba zażycia tabletki „dzień po”. Dodam tylko jeszcze ze jestem uzależniony od masturbacji (do 3 razy dziennie), często spożywam alkohol w dużych ilościach i jestem nałogowym palaczem. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

nie ma szans na ciąże, Polecam na przyszłość może zmianę antykoncepcję ?? Ja używam monitora płodności test owulacyjny na ślinę AFRODYTA Smart, w dni płodne zabezpieczam się mechanicznie-kapturek naszyjkowy, ta forma antykoncepcji najlepiej wpływa na moje zdrowie, polecam i życzę powodzenia 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...