Skocz do zawartości
Forum

Czy on jeszcze mnie kocha???


Gość Ndls

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem, smutno mi ale trudno co będzie to będzie, proszę o męski punkt widzenia 

Mój chłopak kiedyś opowiadal mi jak specjalnie gapił się na inne kobiety żeby wkurzyć swoją ex, bo niby chciał ja zostawić w tamtym czasie. Wydawało mi się to nielogiczne, myślałam że w ten sposób testuje się związek, to  czy drugiej osobie zależy czy też nie  a tu takie coś. I myślę czy ze mną nie jest tak samo. 

Nie wiem czy to prowokacja, jakiś test czy chce mnie zostawić. 

Od około tygodnia troszkę inaczej się zachowuje. Patrzy się na inne, komentuje ze ta czy inna dziewczyna jest ładna , a do mnie nic. Kiedyś mówiłam że któraś dziewczyna mi się podoba a on mówił "ty jesteś ładniejsza". Czasem przytaknal od niechcenia że tak że mam rację że ładna jest jakaś tam. 

Oprócz tego inicjował zbliżenia cały czas. Nawet w nocy się dobierał i się kochaliśmy. W ciągu dnia z 5 razy. Od tygodnia nic. Jedynie wczoraj , ale w pewnym momencie wyszedł i mówi : i tak nie dojdę. Nie zapytał czy ja chce dojść (a czasami pytał).

Już rzadziej mówi że kocha, wcześniej  Mówił mi to co pół godziny godzinę a teraz z 5 razy na dzień. Ok nie wymagam częstego mówienia o uczuciach ale sam z siebie to robił i widzę zmianę. Nie sądzę by kogoś poznał bo cała dobę spędzamy razem. 

Co się dzieje? 

Odnośnik do komentarza

 Nie wiem ile już jesteście ze sobą ale jeżeli jesteście już jakiś czas to może po prostu już przechodzi u was ten pierwszy szał miłosny ;) Chłopak może też nie lubi non stop ci mówić że  jesteś ładna, że mu się podobasz czy inne tego typu zapewnienia o miłości. Może też uznał że wiesz o tym, tym bardziej ze sama umiesz powiedzieć że inne kobiety ci uważasz za atrakcyjne. To że chłopak nie może dojść nie oznacza koniecznie że mu się znudziłaś, a może być po prostu czymś mocno zestresowany. Pzdr

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...