Skocz do zawartości
Forum

Piotrze, gdzie jesteś?


Gość Platfus

Rekomendowane odpowiedzi

Przed laty  jako zawzięty narkoman któremu pomieszało się we łbie, siedziałem trochę w Tworkach a później w Branicach.
Poznałem tam ciekawych ludzi.
Dobrze pamiętam pewnego studenta imieniem Piotr - siedzial on na schodach przy wejściu do pawilonu i mówił do mnie tak:  patrz kurwa tam,
gdzie kurwa dokładnie? , zapytałem,
tam kurwa, w niebo, odpowiedział  spokojnie,
a co tam kurwa jest? dopytałem,
no ja kurwa !
I wtedy zrozumiałem rzeczywistość.

Ten szczęściarz przemieszczał się swoim własnym ciałem astralnym po dalekich miejscach wszechświata siedząc na marmurowych, poniemieckich schodach.

Poszedłem do parku na spacer i myślałem sobie tak:
bandy debili w Cape Canaveral czy na poligonie Bajkonur w dalekim Kazachstanie wysyłają statki kosmiczne w przestrzeń kosmiczną, niedaleką przecież bardzo bo tylko wokół słońca.
Robią to za cięźką kasę.
A tu,  student banalnej geodezji leci w sumie przecież osobiście i za frico gdzie chce.
Jeżeli zechce to minie kwazar czy inną czarną dziurę prawie ją muskając własnym JA.
Ale może też lecąc wytwarzać czas i przestrzeń czyli opuszczać nasz wszechświat i lecieć.......aż się boję myśleć dokąd.

To geniusz, pomyślałem.
Więc leżąc na parkowej ławce wywaliłem ciało astralne z własnych trzewi i powiedziałem mu głośno: leć cholero w niebo.
Ale ono poleciało prosto do kuchni szpitalnej za jakimś żarciem, chociaż bardziej pewno po to by mizdrzyć się do bardzo ponętnej kucharki która dawała się nam czasem obmacywać. I nim je ściągnąłem na powrót już stała koło mnie pielęgniarka która zaciągła mnie do lekarza.
Ten o coś mnie pytał przyglądając mi się bacznie i w końcu mówi: Jacek, widzę u ciebie chłopcze objawy schizofreni.
Katatonicznej ? wyjęczałem.
No, nie przesadzaj.
Jeszcze będziesz się z tego śmiał. I porozumiewawczo mrugnął jednym okiem .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...