Skocz do zawartości
Forum

zazdrość o podróże - przykro mi :(


Gość zazdrosna_i_nieszczęśliwa_

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zazdrosna_i_nieszczęśliwa_

przykro mi kiedy dowiaduje się że ktoś wyjechał tu czy tam albo jak patrzę na to jak niektórzy często wyjeżdżają :// no i jak przeglądam ich zdjęcia z wyjazdów na insta ? też bym strasznie chciała podróżować a nie mam póki co zbytnio takich możliwości, nawet nie mam z kim pojechać tak szczerze ?
no i czuję się nieszczęśliwa bo zawsze jak patrzę na te wszystkie zdjęcia to czuję straszne ukłucie zazdrości w sercu :// wiem że nie powinnam być zazdrosna ale nie potrafię nad tym zapanować ? podróżowanie to moje największe marzenie i zazdroszczę ludziom którzy mają takie możliwości ? no i przede wszystkim takim które mają z kim jechać bo ja na obecną chwile niestety nie mam :// ale obiecałam sobie że jak tylko będę mieć taką osobę to nadrobię to wszystko i mam nadzieję, że mi się to uda ? przykro mi bardzo, jest mi tak cholernie przykro i źle że aż musiałam tu o tym napisać :// jestem zazdrosna... bardzo... nie mogę tego znieść kiedy patrzę jak ktoś wyjeżdża na jakieś super wakacje skoro ja na obecną chwile siedze w domu :// naprawdę jestem bardzo zazdrosna i bardzo nieszczęśliwa... 

Odnośnik do komentarza
Gość zazdrosna_i_nieszczęśliwa_

dodam też że jestem często zazdrosna też o życie towarzyskie niektórych ludzi bo mam wrażenie że w ich życiu ciągle się coś dzieje (zresztą widzę po tym co dodają na insta stories) a w moim właśnie na obecna chwile nic się zbytnio nie dzieje ? niestety.. :// no i jest mi przykro, naprawdę.. bo niektórzy z tego co widzę mają już że tak powiem takie no.. idealne życie i tego bardzo im zazdroszczę..

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość zazdrosna_i_nieszczęśliwa_ napisał:

bo niektórzy z tego co widzę mają już że tak powiem takie no.. idealne życie 

To tylko tak się wydaje z boku... 

2 godziny temu, Gość zazdrosna_i_nieszczęśliwa_ napisał:

tego bardzo im zazdroszczę..

I co Ci po tej zazdrości? Zadręczasz się bez sensu, nie masz innych problemów, to czymś trzeba zająć głowę?

Zazdrość w każdym wydaniu jest głupia i niepotrzebna. Walcz z tym, bo sama się będziesz wyniszczała. 

Odnośnik do komentarza

Powiem Ci szczerze, że zdecydowana wiekszosc z osob, którym zazdrościsz,  ma swoje problemy, tylko nie piszą o nich na insta.  Każde zdjęcie można wykadrowac i dodać uśmiechnięta buzke,  ale co z tego? To nie jest prawdziwe życie.  Póki nie podróżujesz,  postaraj cieszyć się innymi rzeczami w swoim życiu,  rozwijać inne pasje, na pewno coś znajdziesz:) 

Odnośnik do komentarza

Znam ból- ktoś fajniej spędza czas, ma ciekawsze zainteresowania... można tak wymieniać w nieskończoność, też tak mam i kiedyś gdzieś przeczytałam, że ktoś z takim 'charakterem' być może nie będzie nigdy naprawdę szczęśliwy, bo zawsze znajdzie się coś czego nam brakuje, kariera- a więc zazdrość ludziom z życiem towarzyskim/rodziną i odwrotnie. 

Niestety albo stety nie ma czegoś takiego jak idealne życie

wyjazd wakacyjny to 1-2 tygodnie w ciągu roku, jak tak słucham ludzi, to żyją byle do piątku byle do urlopu byle do śmierci, Jakby ten wyjazd był jedynym celem w życiu. 

a tak w samym temacie jako że mam podobny problem :), mogę Ci polecić wycieczkę z biurem podróży, sama widziałam fajną przystępną cenowo wycieczkę, tylko ze w czasach covidu mam obawę że utknę za granicą. 

Jakbyś chciała pogadać- mail samoska94@wp.pl 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...