Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie ponieważ stresuje się troche ze mogło dość do zapłodnienia w związku z tym prosze napisać i odpowiedzieć mi na pytanie czy istnieje ryzyko ciąży z poniżej opisanego przypadku. Wraz z chłopakiem uprawiałam petting na początku on robił mi dobrze następnie ja zajęłam się nim a konkretnie jego członkiem. Obydwoje byliśmy ubrani on tylko miał zsunięte spodnie. Doszło do wytrysku po czym podałam mu chusteczkę w celu wytarcia spermy z jego brzucha, on podciagnal spodnie i obydwoje zdezynfekowaliśmy dłonie są pomocą płynu antybakteryjnego. Następnie lezelismy oczywiście byliśmy w ubraniu i po około 10 minutach chłopak w tym czasie dotknął dwukrotnie penisa swoją dłonią ponieważ coś go uwierało niestety nie wiem czy miał jakieś resztki spermy po wytrysku.. ale przed ponownym zaspakajaniem mnie jeszcze trochę mnie poprzytulał (wiec palce raczej miał suche) i ponownie włożył dłoń pod moje spodnie wsadzając palec w środek. Czy istnieje jakieś ryzyko ze mógł przez to dotknięcie dłonią penisa przenieś coś do mnie do pochwy ? Bardzo się martwie dodam ze to było prawdopodobnie moje dni płodne, odczuwam ból w podbrzuszu a okresu brak jak na razie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...