Skocz do zawartości
Forum

Rozstanie


Gość Ania

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Niedawno dostałam się z chłopakiem i bardzo to przeżywam. Chciałbym żeby do mnie wrócił jednak wiem, że on tego nie zrobi. Nie umiem sobie poradzić cały czas myśle o nim i jest mi przykro. Ostatnio zaczęłam zastanawiać się nad wizytą u psychologa jednak chciałam zapytać, czy to pomoże ile potrzeba takich spotkań? 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Gość Ania napisał:

czy to pomoże ile potrzeba takich spotkań? 

Tak szczerze... to sama możesz sobie z tym poradzić, tylko czy chcesz? Czego właściwie oczekujesz od psychologa? Bo wiesz... to nie jest czarodziej, który dotknie czarodziejska różdżką  i wszystko zmieni w sekundę. Życie to nie bajka i tylko od Ciebie zależy czy pomogą 2 spotkania, 10, czy 50 czy wcale ?  

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Ania, wszystko jest do przezycia. Rozstanie to nie jest koniec twojego świata. Zajmij się tym czym lubisz, co cię interesuje, wyjdź gdzieś z koleżanką, umów się na randkę, jak masz wolne to wyjedź gdzieś i sobie odpocznij... nie siedź i nie czekaj. To najwidoczniej nie był ten. A jezeli czujesz żepsychlog ci pomoże to umów się i sama zobacz czy to ma sens dla ciebie. Pzdr

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...