Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Mirta

gdzie zamówić oryginalne perfumy taniej

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mirta

Szukam jakiejś perfumerii z dobrymi kosmetykami w jakichś rozsądnych cenach. Zależy mi na czymś sprawdzonym, żeby zamówione kosmetyki były oryginalne, ale też nie kosztowały majątku. Polecicie coś? 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale perfumeria. Z uwagi na cenę i bogaty wybór perfum. W końcu po co przepłacać skoro mają te same kosmetyki i perfumy co sieciowe perfumerie, tylko w lepszych cenach

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mirta

Jakie perfumy polecicie teraz na lato? Szukam czegoś słodkiego, ale takiego w dobrym guście, żeby też nie zadusiło innych w pracy. Zależy mi bardzo na czymś cytrusowym, ale nie koniecznie. Uwielbiam perfumy, ale zazwyczaj nosze słodkie i duszące zapachy...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może Ari Ariany Grande? Nie jest cytrusowy ale kwiatowo-owocowy. Ja go bardzo lubię, na pewno nie przytłacza intensywnością. Jest idealnie słodki i nie dusi. W Aleperfumerii 100 ml za 115 zł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mirta

Dziękuję nie miałam nigdy perfum Ariany Grande chociaż ją bardzo lubię jako wokalistkę. Piękny flakon widzę 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość noemi

Myślę, że jak podoba Ci się jakiś zapach, a nie chcesz wydawać pieniędzy na pełnowymiarowy flakon to najlepiej kupić odlewkę. Ja tak robię. Mam zaufaną odlewnię perfum, która ma spory wybór zapachów w swoim asortymencie. Pakują odlewki w ładne flakony o pojemności 10ml. Wejdź sobie na https://odlewniaperfum.pl/ i zobacz jaki wybór. Ja mam kilka takich odlewek bo nie mogłam się zdecydować na jeden zapach. Zapachy oryginalne więc masz pewność 😉 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...