Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 18 lat. Mam zapytanie. Od dokładnie 37 dni nie mam okresu. Z moim chłopakiem nie współżyłam. Jedynym co robiliśmy był peeting prawdopodobnie również w dni płodne. Lecz tutaj byliśmy jakby to ująć bardzo ostrożni. Chłopak za każdym razem nawet jak dotknął kropelki preejakulatu mył ręce. Stąd chciałabym zadać pytanie istnieje prawdopodobieństwo ciąży jeśli załóżmy chłopak doszedł za pośrednictwem mojej ręki na swój brzuch po czym wyczyścił to papierem lekko dotykając mokrego papieru, umył ręce (zawsze mówi że dokładnie, lecz załóżmy ze byle jak) i po odczekaniu minimum 20minut istnieje prawdopodobieństwo ciąży? Jak wspomniałam wyżej mam 37 dzień cyklu bez miesiączki. Moje cykle są bardzo nieregularne czasami dostaje po 18 dniach, czasami po 25 a czasami po 32. Lecz teraz panicznie się boimy i stresujemy zwłaszcza ja potrafię stresować się praktycznie połowę dnia. Mam większe i tkliwe piersi od kilku dni, szyjka macicy po tym jak chłopak sprawdził jak i ja jest nisko, jest twarda oraz jest zamknięta. Stąd moje pytanie czy to po prostu oznaki zbliżającego się okresu wywołanego dużym stresem czy jednak powinnam stresować się jeszcze bardziej? Oraz moje drugie pytanie czy po takim czasie i po zastosowaniu takich środków wliczając dotykanie różnych rzeczy typu ubrania, pościel itp jest prawdopodobnieństwo że plemniki przeżyły?

Odnośnik do komentarza

Okej w wszelakie wyżej wymienione objawy typu powiększenie piersi oraz ich tkliwość i twarda nisko usytuowana szyjka macicy która jest zamknięta mogą wnioskować zbliżajacy się okres czy jednak ciążę? I moje drugie pytanie czy to że praktycznie połowę dnia się stresuje może opóźnić miesiączke jeśli mam juz 37 dzień bez okresu?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...