Skocz do zawartości
Forum

Plamienia, ból brzucha, mdłości i pieczenie w przełyku


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć dziewczyny;)
Mam takie małe pytanie do Was. Zresztą jak wszyscy tu.
Zacznę może od tego, że przed okresem dostałam plamienia, były takie czasem ciemna czerwień czasami brąz.
Potem dostałam okres (w nim pierwszy raz zdarzyły mi się takie grudki czy coś podobnego). I znów zaczęły się plamienia.
Przy tym podbrzusze mnie bolało i nadal boli. Czasem jak na brzuszku się położę to nawet mam wrażenie, że piecze. Do tego mam zawroty głowy i mdłości. Straszne bóle głowy są nie do wytrzymania.
Po za tym dziś mam pieczenie w całym przełyku. i
Uczucie jakby coś ze mnie chciało wyjść.
Leżałam teraz na plecach i przycisnęłam prawą stronę podbrzusza bo tak wyżej mi się zdawało że jest i zabulgotało. Teraz jest mi strasznie znowu nie dobrze. Dodam, że okres mam mieć za jakieś 10 dni.
Panicznie boję się lekarzy. Pomóżcie proszę ładnie ja Was, to może być jakiś stan zapalny czy torbiele?? Co to może być??

Odnośnik do komentarza

lol heheheh no już już tfu tfu :P
wiesz możesz mieć mdłości i zgage bo coś zjadłaś a te plamienia moga byc faktycznie z infekcji albo chociazby z jajnikow a nie przedzwignelas sie? bo ja mialam kiedys plamienia jak sie remontowalam od przeciazenia brzucha nosilam do samochodu pudelka z ksiazkami, moze Ty cos szarpnelas?

Odnośnik do komentarza

irka - zrób test bedziesz miala pewnosc i nie nakrecaj sie bo okaze sie ze w ciazy nie jestes a Ty bedziesz widziala u siebie objawy bo wiesz ze ze stresu i nerwow widzi sie i czuje sie co chce. wycisz sie i nie mysl o tym zrobisz test bedziesz miala czarno na bialym zrob z 1 moczu i dla pewnosci powtorz z krwi jesli bedziesz miala jakies domysly ze cos jednak moze byc

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...