Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od ok. Tygodnia mam podwyższoną temperaturę miedzy 37,2 -37,7 °C. Do tego towarzyszą mi bóle głowy, nudności, szum w uszach, chwilami robi mi się duszno i slabo. Nigdy wcześniej nie miałam takich objawów. Możliwe że istotne jest, że mialam covid 2mc temu ale doszlam do siebie. Do kwietnia brałam przez rok silne leki przeciwbólowe przez co mialam problemy z owulacją. Czy to możliwe zeby były to skutki po odstawieniu lekow ? A moze nie wykluczać ciazy ? Juz sama nie wiem... Ostatnie miesiączki występowały następująco 28-31.03 22-25.04 9-14.05 Teraz wg kalendarza powinnam mieć od 02.06. Z partnerem współżyjemy regularnie Za wszelkie odpowiedzi dziękuję

Odnośnik do komentarza
Gość Gość E...1

Dodam, że od wczoraj mam sporadyczny bol jajników, a nie zdarzało mi się to wcześniej. Mialam go również kilka dni temu, bylam przekonana że następnego dnia dostane @. Jednak nie ma jej  do dzis 

Odnośnik do komentarza
Gość jaska 34

Myślę że najlepiej zrobisz jak napiszesz sobie bezpośrednio na adres lekarz.ginekolog@onet.pl tam uzyskasz bezplatna konsultacje od ktoregos z lekarzy ekspertow ktorzy udzielaja konsultacji dla użytkowników forum. Opisz tam dokładnie problem pozostaw nr telefonu kontaktowy aby lekarz mogl sie z tobą skontaktować i będziesz mieć pewność bo tutaj nie uzyskasz odpowiedźi. Powolaj sie na forum

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...