Skocz do zawartości
Forum

Pieklo


Gość Znane

Rekomendowane odpowiedzi

Opiszę jsk zgotowala mi życie koleżanka męża z pracy. 

Maz pracuje z nią w jednej pracy, ona jest mężatką i napalona na swojego kolegę. Znają się dość długo bo kiedyś sucz płakała mu w rękaw hak to jej źle bo ja facet zostawił z dzieckiem. Ona rozbiła pierwsze małżeństwo z tym facetem co ja zostawił. Zapoznała drugiego i wzięła ślub. Ma 2 córki. 

Otóż koleżanka postanowiła uwieść mojego męża i nie odpuszcza. 

Do czego zmierzam. On ma jej dość i spierdalaj przed nią w pracy. Skąd wiem!? Ponieważ pokasowal wszystkie do niej kontakty i zamienił się że mną numerem telefonu. Ona postanowiła dać mu nowy numer telefonu i przekazała przez kierownika. Słyszałam ponieważ jesteśmy na łączach non stop ponieważ mąż chce w głupi sposób udowodnić mi że nic z nią nie ma i chce być czysty. 

Wziol ten numer ale nie wprowadził do telefonu. 

Dzwoniła do niego w godz wieczornych więc wiem kim jest ruda brzydka małpa z dzieckiem około 7blat na zdjęciu. Zadzwoniłam do niej i powiedziałam że nie życzę sobie aby dzwoniła na ten numer bo już mój mąż go nie ma. 

Nie dopuszczalna sucz. 

Zaczęły się przykrości w pracy. 

Maz nie dowierza że to zemsta tej baby i idzie w zaparte że to nie możliwe. 

Co ona robi w białych rękawiczkach. 

Zaczęła namawiać mechaników aby przebijali maszynę sby częściej zjerzdzal na bazę i mieć mimo chłodem kontakt. W tygodniu było że 2 do 3 razy przebite opona. 

Później doszło do tego że dziwnym przypadkiem nowa maszyna się rozczelnilavi poszła z dymem. Oczekiwanie na coś w zastępstwie zmusiło do bujaniu się po bazie i nieunikniony kontakt z nią. Później mąż zrezygnował z objadow aby nie zjeżdżać na bazę aby nie widzieć się z nią. 

Wszystkie agresywne zachowanie przenosi do domu bo nie zdaje sobie sprawę że ta baba tak na niego dziala. 

Ja cierpię i do końca nie wiem co jest grane. Toż z nowym rokiem obniżyła umu się pensja o ładne kilka stów, tak aby zniechęcić do pracy, każdego miesiąca obnizala się tak sby była jak podstawa i zwłaszcza dojazy mocno po kieszeni idą. Ona jest tam od wszystkiego od magazynu po naliczanie kasy. Zdążyło się że nawet na złość objad który mu się należy też był pominięto. On boi się jej powiedzieć w prost aby ospyscila i dała spokój. 

Ostatnio wymusił kontakt, dała numer i zadzwoniła z Facebooka do mnie przez pomyłkę, skasowalam ten numer ponieważ oficjalnie to już mój numer. Słyszałam że powiedział jej ze wtopa. Ona złośliwie zlecila przebicie hlodnicy i po dziś dzień nie pizwala jej naprawiać. Zmusiła jego do nudnej pracy bo wie że mu ta maszyna nie leży. 

Z grzecznosci po za miom zgoda zgodził ja pidwiezc do pracy. 

Kiedy pojechałam z nim po jakieś dokumenty i ona siedziała w samochodzie i przyglądał dId mi z taką złością jakby mogła to by mi oczy wydrapala. Niszczenie człowieka przez nią przychodzi jej z lekkością i dąży do tego aby jej uległ i mial z nią romans. 

 

Odnośnik do komentarza

Ciesz się ze nie jesteście ofiarami stalkingu tak ze ktos wynajmuje informatyka by włamał się wam na telefony  komputery pozakładal kamerki na mieszkaniu.  W sumie nie wiadomo skąd ludzie maja takie posrane pomysły. Aha i ludzie będą jecze dopytywać czy jesteś grzeczny i dobry dla swego stalkera. Dzien w dzień. Czy byłeś grzeczny. Masz być grzeczny dla grona podglądaczy. Ciekawe. Nie ma to jak zrobić tak żeby podgladany czul się winny. To jest ciekawa taktyka. Ludzie dużo sobie dopowiadają ciekawe z drugiej strony.

Odnośnik do komentarza
Gość Tokio hotel

Hebbof widzę że jesteś w temacie  dziękuję za jasnosc? wiele informacji jak na raz, dam radę przyjac

 

 

 

A nie przyszło wam na myśl że rodzina działała sobie a ktoś inny nie miał świadomości że jego też sledza? to takie skrzywienie zawodowe ? 

Mnie osób nie przeszkadza podgląd czy podsłuch, bo nie m a m nic do ukrycia, a i nie obgaduje ludzi którzy byli w moim życiu i zrobili wiele dobrego. 

Szwagier też był fajny gość, ale wszystko ma swój czas. Życzę dużo zdrowia i pomyślności. Na emeryturze ?

Odnośnik do komentarza
Gość Miałem chufszavodctej

Mój wujek, miał swego czasu pomysły i zakładał swojdj produkcji podsłuchy wszędzie gdzie się dało. Później skradł się pod dom i słuchał w swoim radiu. Zwykle były to położone w radiu pluskwy i  telefonie stacjonarnym. Z tego co wiem to nigdy by nie kupił nic profesjonalnego bo to żyła. A jdho żona by mu nie dała na taki sprzęt kasy. 

Był tak bezczelny że podsluchiwal przełożonego i  później rozglisil po zakładzie co robi. Czasy PRL. 

 

Odnośnik do komentarza
Gość Vuvunio

A nie przyszło wam na myśl że rodzina działała sobie a ktoś inny nie miał świadomości że jego też sledza? to takie skrzywienie zawodowe ? 

X

Nic z tego nie rozumiem. 

X

Mnie osób nie przeszkadza podgląd czy podsłuch, bo nie m a m nic do ukrycia, a i nie obgaduje ludzi którzy byli w moim życiu i zrobili wiele dobrego. 

X

X

Ja nikogo nie sledze i nie podsluchuje i tego samego wymagam w takim razie od innych.

Obgadują wszyscy, wystarczy wyjsc i du.pa obrabiana nie trzeba na to podsluchow. Ten co obgaduje nagle wymaga by jego nie obgadywano.

Nie masz nic do ukrycia. A co z prywatnościa... 

X

Ladnie, już inwektywy lecą. Reprezentujesz wysoki poziom. Pisz, pisz. 

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Gość Hebobf napisał:

Ciesz się ze nie jesteście ofiarami stalkingu tak ze ktos wynajmuje informatyka by włamał się wam na telefony  

Być może taki stalker nie wie że  łatwo sprawdzić że ktoś się podpina pod tego typu urzadzenia, szczególnie gdy praktykuje to nie tylko wobec jednej osoby. Glupi stalker ma zazwyczaj więcej za uszami niż osoba która obserwuje.

 

Strzeż się na co patrzysz by to nie spojrzało na Ciebie.

 

Odnośnik do komentarza
Gość Tarkovsky

Ja wiem,  jak ktoś Ci się z pokoju obok włamuje po tym samym routerze.  Jak Cie nie ma to odpala Ci kompa i działa. Czy takie coś jest wykrywane? Rozne numery MAC sprzętu? Podejrzany ruch sieciowy w antywirusie? Ip zmienne czy stale? Co da ukryta kamerka w pokoju jak taka kamera tez musisz połączyć się z netem a w sytuacji kiedy haker ma nieograniczony dostęp do sieci domowej to kamerke tez zhakuje tak ze Ci się jako obraz z monitoringu  wyswietli 7 odc. Troskliwych Misiów.  

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...