Skocz do zawartości
Forum

Moda


Rekomendowane odpowiedzi

Ja ostatnio postanowiłam zacząć sama szyć swoje dodatki, plecaki, torebki, kapelusze. Daje mi to bardzo dużo przyjemności, ale musiałam znaleźć miejsce, z którego mogłabym wziąć tkaniny. Zdecydowałam się na zamówienie tkanin od Plontex https://polontex.com.pl/pl/oddzial-tekstylia i uważam, że mają naprawdę super produkty. Wybór jest ogromny, a jakość jest super, materiał się nie siepie, a prezentuje się zniewalająco. Już niedługo będę mogła zacząć sprzedawać moje dzieła ❤️

Odnośnik do komentarza

Pamiętaj, że modny shirt może leżeć na Tobie inaczej, niż koszulka, która leży w Twojej szafie od lat. Dlatego najlepiej będzie, jeśli przed zakupem dokładnie sprawdzisz wymiar. Jeśli chcesz mieć pewność, że koszulka będzie wyglądała odpowiednio, to zmierz siebie i zapisz dokładne wymiary na kartce, a następnie porównaj je z danymi z tabeli. 

 

__________________________________
koszulka punisher

Odnośnik do komentarza

Czy posiadacie swoje ulubione blogerki modowe? Maffashion założyła modowego bloga w 2009 roku, na którego regularnie wrzucała wymyślone przez siebie zestawienia. Celem Julii było pokazanie młodym dziewczynom, że można wyglądać modnie i stylowo nawet, jeśli nie dysponują one pokaźnym budżetem. 

 

 

_________________________________
Od skromnej szafiarki do sławnej celebrytki – kim jest Julia „Maffashion” Kuczyńska

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...