Skocz do zawartości
Forum

Skąd się biorą dewiacje seksualne


Gość Filozof

Rekomendowane odpowiedzi

Czy to zostało jakoś stwierdzone w psychologii? Na przykładzie księży- czy myślicie że od długotrwałej abstynencji I frustracji seksualnej zaczynają się wytwarzać dewiacje? W tym przypadku pedofilia? Czy może z jakiś przeżyć z dzieciństwa się bierze? Czy z czego? To sie w glowie nie miesci jakie dziwaczne dni dania potrafią mieć ludzie - zoofilie, placenie dominom zeby się na goscia wyróżniały itp. Jak myślicie skąd te dewiacje się w ludziach biorą?

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gość Filozof napisał:

czy myślicie że od długotrwałej abstynencji I frustracji seksualnej zaczynają się wytwarzać dewiacje?

Zapewne i wiadomo że tak, choć ktoś złośliwy może powiedzieć że zupełnie nie. Jednak nie tylko z frustracji dewiacje mogą sie brać, poprostu nie tylko 'normalny' seks podnieca. Ja miałem potrzeby seksualne już około 2 klasy szkoły podstawowej więc niby że dewjacja, bo 'dzieci' przecież o seksie nie myślą haha... jednak nigdy niezrealizowałem sie seksualnie i zatrzymałem na tym wczesnym etapie właśnie, o czym nie można nawet pisać.

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Gość Filozof napisał:

Jak myślicie skąd te dewiacje się w ludziach biorą?

A co Cię obchodzą nasze myśli? Poszukaj sobie informacji na ten temat skoro Cię to interesuje.

Najprościej wytłumaczyć fetysze związane z obrazem, które dotyczą głównie mężczyzn i wynikają ze skojarzonych bodźców i przewagi kory wzrokowej w męskim mózgu. Zwykle dotyczą wyglądu wybranych części ciała, które muszą być takie a nie inne i zwraca się na nie największą uwagę. Drugą najpopularniejszą dewiacją są zachowania związane z dominacją i uległością, które biorą się najczęściej z deficytów w wychowaniu.

Brak seksu nie prowadzi bezpośrednio do dewiacji.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...