Skocz do zawartości
Forum

W mieszkaniu chyba straszy.


Gość Kamax91

Rekomendowane odpowiedzi

Mieszkamy w nowo wyremontowanym domu od 3 miesięcy. Wczoraj dowiedzieliśmy się ze ktoś tu został niedawno zamordowany i potem był ten remont. 

Wszystko układa się w całość. W miejscu w którym został zamordowany ten facet, słychać kroki a tam gdzie prawdopodobnie  leżą jego zwłoki akurat jest zlew i słychać lejącą się wode...gdy wychodzimy nagle jest cisza i woda oczywiście jest zakręcona, suchy zlew. Cały czas słychać kroki, myśleliśmy że ktoś chodzi ale co wyjrzymy z pokoju nikogo nie ma, ostatnio znów, otworzyłam drzwi i nic, robiliśmy ciasto, po ponownym przyjsciu okazało się że ciasto się spalilo

Odnośnik do komentarza

Bo piekarnik był przekręcony na 250 stopni. Druga sytuacja taka sama z tym że siedziałam sama w kuchni i byłam pewna że ustawiłam na 180. Patrzę po kilku minutach gałka na 250. Mam podejrzenia że są tam jego zwłoki, panele są wybrzuszone i smród oczywiście. Zgłoszenie sprawy w odpowiednie miejsce to kwestia kilku dni, wyprowadzamy się i nie chcemy zemsty ze strony jego prawdopodobnego mordercy. 

Dodam jeszcze że jakiś czas temu widziałam w ogrodzie faceta postawnego który tylko stał i patrzył. Po 20min usłyszałam pisk drzwiczek, jego już nie było. Nie widziałam twarzy, po prostu zarys postaci. 

Patrzył cały czas, stal nieruchomo. 

Myslicie ze to jest powiązane? Wierzycie w to?? 

Odnośnik do komentarza

Na pewno jak dzieje się wiele „dziwnych rzeczy” to nie mogą być to za każdym razem zbiegi okoliczności. 

Wierze w takie rzeczy, sama miałam różne doświadczenia np. po śmierci sąsiadki.


Znajoma miała podobną sytuację z piekarnikiem, po śmierci koleżanki. Piekarnik czasami się sam włączał, ale potem się uspokoiło. 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...