Skocz do zawartości
Forum

Gość w...a

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry chciałam zapytać czy jak kochalam się z chłopakiem po okresie tak 6 dni po okresie i doszedł do mnie aż cztery raz albo nawet pięć czy mogę być w ciąży po ja miałam problemy nie miałam okresu pół roku i byłam u lekarza i dała mi Luteina na wylowanie żebym miała okres i dostałam okres i właśnie po tym okresie okres miałam po pół roku 06.04 a skończył mi się 12.04 i po okresie 6 dni kochałam się z chłopakiem i doszedł do mnie kilko krotnie czy to możliwe że mogę być w ciąży ??? Bardzo proszę o informację bardzo będę zadowolona jak będę wiedzieć za czym stoję i jeszcze jedno po zapłodnieniu kiedy można zrobić test ciążowy?

Odnośnik do komentarza

Tak, możesz być w ciąży. Generalnie okres robi się w dzień spodziewanej miesiączki. Z tego co piszesz, to bardzo nieregularne masz cykle, też kiedyś tak miałam. Pewnie masz zaburzenia hormonalne. U endokrynologa też się leczysz? Kup może tester owulacyjny na slinę Afrodyta, to będziesz sprawdzać kiedy masz dni płodne, on dokładnie pokazuje, bo to badasz poziom lh ze śliny na nim.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...