Skocz do zawartości
Forum

Okulary


Gość makkkii

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wam się chodzi w okularach progresywnych. Czy możecie polecić z czystym sumieniem osobie po 30? Zaczynam trochę słabo widzieć, wada mi się i tak, czy siak powiększa, więc okulary się przydadzą. Pytanie tylko, jak się kupuje okulary? Normalnie idzie się do optyka i po sprawie, czy do lekarza trzeba? Gdzie zamawialiście?

Odnośnik do komentarza

Ze wzrokiem nie ma zartow, dlatego nie ryzykowalabym kupowania okularow bez wczesniejszego zbadania wzroku. Jednak warto regularnie badac sie u okulisty. Wydaje mi sie, ze jedna wizyta w ciagu jednego roku kalendarzowego to nie jest duzo. Jesli juz mialabym cos doradzac, to najlepiej zdecydowac sie po prostu na jakiegos specjaliste prywatnego. Kolejki beda zdecydowanie mniejsze a jakosc usluge raczej wieksza. Jakos nie mam dobrych wspomniec z lekarzami, ktorzy przyjmowali mnie na Narodowy Fundusz Zdrowia. Lepiej sie dokladnie zbadac. Okulista wypisze recepte i dzieki temu bedziecie wiedziec, jakie okulary warto nosic

Odnośnik do komentarza

to są naprawdę dobre okulary. Trzeba się oczywiście do nich przyzwyczaić ale z czasem tylko jest wygodniej. Ale jak nosisz okulary to nie zapominaj że i tak musisz mocno o wzrok zadbać. Odpowiednie krople nawilżające zawsze powinno się mieć w domu. Zobacz na  DBAM O OCZY jakie produkty są godne uwagi i co można zrobić żeby jak najdłużej zachować dobre widzenie. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli szukacie sprawdzonego okulisty w Warszawie, polecam sprawdzić gabinet Dr Nowosielskiej. To kompleksowa opieka okulistyczna, ja zostałam tam dokładnie przebadana, a moja wada została precyzyjnie sprawdzona. Teraz noszę okularki i wada już mi nie dokucza, nie pogłębia się też na szczęście.

Odnośnik do komentarza
Gość Adrianna

Myślę, że z tym pytaniem powinnaś udać się do specjalisty, ponieważ na forum możesz zostać wprowadzona w błąd. Sama niedawno miałam dobrane okulary w salonie optycznym www.antonikoptyk.pl. Wiele osób mówi mi, że wyglądam w nich młodziej i atrakcyjniej, a mój wzrok znacznie się dzięki nim polepszył. Sądzę, że Tobie również będą w stanie doradzić.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...