Skocz do zawartości
Forum

Padaczka


Gość Wiktoria

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wiktoria

Hej,

ogolnie nie pije alkoholu czesto kiedys tak teraz okazjonalnie raz na 2-3 tyg. Wczoraj byłam na domówce u koleżanki wypiłam 200ml wodki, jedno piwko i kolezanka przyniosła jeszcze bimber. Nie raz pilam jej wyroby, ten podobno był jakis mocny 90% raz juz piłam jakas nalewke ziolowa 80% ze sklepu alkoholowego i było okej hahah. Wypiłam go jakos tyle co wodki. Rano zemdlałam w łazience po czym wstałam wyszłam i na korytarzu drugi raz i dostałam ataku padaczki. Zaznaczę że mało jem to znaczy mam problemy z jedzeniem i w ciagu tego tygodnia powiedzmy ze jadłam 2 kanapki dziennie. Na ciele mam dużo siniaków które pojawiają się samoistnie. No i mam problemy z miesiączką, od maja kazdy moj okres jest bardzo bolesny, jak dostalam pierwszy taki zemdlalam z bolu. We wrzesniu i listopadzie w ogole nie dostalam, w pazdzierniku wypadl mi w dokladnie ten dzien jaki mial wypasc (uzywam kalendarzyka), a w grudniu i styczniu mialam dwa okresy w miesiacu, w lutym regularnie i teraz mi sie spoznial 3tyg. 2 tyg temu bardzo duzo jadlam, po okresie tak jak napisane wczesniej nie potrafie, sprawia mi to bardzo duza trudnosc nie jestem glodna i zle sie czuje po zjedzeniu czegos. Przepraszam moze przesadzam napisalam jak to u mnie wyglada moglby mi ktos pomoc powiedzieć co to?

Odnośnik do komentarza

Padaczka jest chorobą neurologiczną, która dotyka zarówno dzieci jak i dorosłych. Kluczowe jest postawienie trafnej diagnozy. W przypadku dzieci drgawki są takim najbardziej kojarzącym się objawem schorzenia, ale są też inne. Padaczka u dzieci przyczyny mogą mieć podłoże genetyczne. Można to dokładnie ustalić decydując się na badania genetyczne. Na https://www.testdna.pl/padaczka-u-dzieci-przyczyny/ jest to wszystko dokładnie opisane. Takie badania będą też pomocne w ustaleniu samej przyczyny, co pozwoli na wdrożenie skuteczniejszej terapii potem.

Odnośnik do komentarza

Padaczka jest bardzo poważną chorobą neurologiczną. Chorują na nią nie tylko dorośli, ale również dzieci dotyka. To co kluczowe to trafna diagnoza. A do takiej potrzebny jest szereg badań. Ponieważ przyczyny takiego stanu mogą być różne to warto takie badania na padaczkę https://badamydzieci.pl/porady/padaczka-porady/badania-na-padaczke/ wykonać, mam tu na myśli badania genetyczne. Dzięki takim zarówno diagnoza będzie bardziej trafna, ale też przyczyna poznana. Będzie wtedy łatwiej wdrożyć bardziej trafne i skuteczne leczenie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...