Skocz do zawartości
Forum

Czy każdy facet jest taki oblesny???


Gość Bksl

Rekomendowane odpowiedzi

Piszę tu bo już nie wiem co robić. Inne dziewczyny z mojego otoczenia jakby wgl nie zauważały problemu u swoich facetów  .. 

Mój do czasu zamieszkania był inny. Gdy nawet pomieszkiwalismy to nie zdarzały się takie rzeczy a już tydzień po oficjalnym zamieszkaniu razem tak. Zwracam mu uwagę ale to na nic. Zawsze znajdzie wymówkę. Dla mnie to jest niedopuszczalne - jeśli muszę to wychodzę do WC albo ogrodu  i staram się to robić cicho. O czym mówię... Beka bez skrępowania, grzebie w nosie, wymiotuje przy mnie, obgryza paznokcie. Rzygać mi się chce. Niby jeszcze się myje, ale też nie tak często bo tu zwraca uwagę na czystość niby a nie chce wiedzieć że po każdej toalecie szczególnie po biegunce trzeba umyć okolice intymne. Niby jest wykapany a czasem taki odór zaleci z jego Kurasa ze mogę stać metr dalej, a od niego czuje (i jest ubrany)... Co robic?? Aluzje czy nawet zwracanie uwagi wprost nie działa. Zaczynam czuć wstręt, nie chce się z nim kochać nie mam ochoty na takiego człowieka. Co mnie rpzy nim trzyma? Jego uroda i... Wygoda. Pomaga mi dużo a właściwie wyręcza we wszystkim, mam fatalny okres w życiu. I trzymają mnie wspomnienia gdy jeszcze byłam nim zauroczona, sam początek znajomości. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Bksl napisał:

Co mnie rpzy nim trzyma? Jego uroda i... Wygoda. Pomaga mi dużo a właściwie wyręcza we wszystkim, mam fatalny okres w życiu. I trzymają mnie wspomnienia gdy jeszcze byłam nim zauroczona, sam początek znajomości. 

Napisz szczerze czemu wciąż z nim jesteś. Bo wygoda, bo uroda, bo Cię wręcza, bo pomaga.. Serio?? Jeśli tylko dlatego z nim jesteś to co to jest między wami, jak to nazwiesz? Układ? Związek na pewno nie. Uczucia tu nie widać. Kochałaś go w ogóle? 

Co do reszty. Widocznie się hamował a teraz już odpuścił. Widzisz naprawdę jaki jest na codzień. Nie odpowiada Ci to. To co robisz przy tym człowieku? Będziesz tak trwać i rzygać po kątach przez jego zachowania i brak higieny tylko dlatego, że jesteś wygodnicka? 

Rozumiem że nie musisz doświadczać miłości by z kimś być. 

Dziwię Ci się że sama w to brniesz. Przecież to bez sensu.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
W dniu 24.03.2021 o 23:09, Gość Bksl napisał:

Beka bez skrępowania, grzebie w nosie, wymiotuje przy mnie, obgryza paznokcie. Rzygać mi się chce

niestety to powszechne u mężczyzn, tak jakby tym sposobem manifestowali że są wolni, wolni w byciu obleśnym, odrażający standard życia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...