Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przyjmuje tabletki antykoncepcyjne Vines, tabletkę przyjęłam o godzinie 10 i ponieważ doznałam zatrucia pokarmowego nie tyle zwymiotowałam co pół godziny później odbiło mi się z wymiotami, ale nie były to wymioty nieprzerwane i ciężkie, następnie nie czytając ulotki gdzieś o godzinie 12:30 połknęłam Nifuroksazyd a opinie w internecie na temat ich wpływu na tabletki antykoncepcyjne są bardzo mieszane, czekałam do godziny 14 żeby te 4 książkowe godziny od tabletki były i znowu zwymiotowałam. Niestety nie mam możliwości zażycia tabletki z zapasowego blistra ponieważ takiego nie posiadam i nie mogę pozwolić sobie na kupienie takich zapasowych opakowań. Czy po takim scenariuszu moje tabletki dalej będą mnie chronić? Dzisiaj jest 16 dzień cyklu, więc owulacje mam już za sobą i teoretycznie sama szansa zajścia w ciąże jest mała, ale czy jeśli po ewentualnym zwymiotowaniu tabletki lub zablokowaniu jej wchłonięcia nie przyjmę dzisiaj tej tabletki zapasowej to czy dalsze branie tabletek będzie mnie chronić dalej? Oczywiście jestem świadoma 7 dniowego dodatkowego zabezpieczenia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...