Skocz do zawartości
Forum

Grzech mówić


Gość Mariola

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego ludzie, którzy są samotni mówią tyle o tej puste. 

Że im źle nie wygodnie, kogoś brak. 

Sztuka jest być szczęśliwym ze samym sobą, można na wiele sposobów spędzać czas. Rozwijać się, nawet sxydelkujac robisz coś co lubisz, i nikt ci za uszami nie pierdolic że masz sprzątać czy służyć. 

Lubie ciszę i spokój. Przez medytacje i wglsb w siebie mogę dostrzec to  czego nie widzę gołym okiem. A ludzie którzy są obok nas są mdli i nijacy. 

Nie każdy zasługuje aby spędzać z nim czas. I wypełniać komuś pustkę. 

Kiedyś myślałam że muszę kogokolwiek mieć obok siebie aby być szczęśliwa  dziś wiem że nikt mnie nie będzie uszcxesliwial na siłę wbrew sobie. Ja tego nie potrzebuje. 

?

Odnośnik do komentarza

Żeby stworzyć szczęśliwy związek najpierw trzeba się pogodzić z samotnością. Wtedy nie będziemy zaślepieni zwierzęcym uczuciem i nie będziemy idealizować drugiej osoby. Nie wejdziemy w związek tylko po to żeby uniknąć samotności tak jak robi wiele osób. To nie znaczy że na zawsze trzeba być singlem. Potrzeba miłości jest dla mnie bardzo ważna ale nie można szukać na siłę i trzeba czuć się dobrze ze sobą. Tylko czy jak ktoś jest chory i nie czuje się dobrze mimo że dobrze myśli może powinien być zawsze sam i z tym się pogodziłem.

Odnośnik do komentarza

I masz z tej kwestii rację. Trzeba być szczęśliwym samemu ze sobą by móc potem coś stworzyć szczęśliwego z drugą osobą. To podstawa. Inaczej gdzieś po cichu naprawiamy pewne aspekty, uzupełniamy jakieś braki lub zmieniamy lecz niestety kosztem partnera. 

Nie musisz być z kimś na siłę. Byle by być. To najgorszy pomysł. Bardzo desperacki. 

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...