Skocz do zawartości
Forum

Nimfomanka?


abandoned

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od paru miesięcy mieszkam z swoim partnerem ja mam 27 on 28 lat. Mój problem polega na tym że czuje się w nim strasznie zakochana za kazdym razem mnie bardzo podnieca, uwielbiam zapach jego potu i chętnie też polykam jego nasienie. Ale do rzeczy, chodzi o to że mam bardzo wysokie libido i najchętniej kochalabym się z nim codziennie i nie mogę się powstrzymać przed dotykaniem jego genitaliow gdy wkoncu wraca z pracy (mieszkam za granica,nie mam życia towarzyskiego i mam tylko jego). To ja zawsze inicjuje zbliżenia i trochę mnie to martwi i denerwuje. Zaczęłam już nawet myśleć że moze go nie pociagam erotycznie. Z 2 strony jesteśmy młodzi w świeżym zwiazku A między nami jest jak pomiędzy 40latkami po kilkunastu latach malzenstwa. Młodzi zakochani powinni według mnie mieć zawsze na siebie ochotę. To mnie czasem prowadzi do strasznej frustracji i zaczynam myśleć że coś ze mną nie tak, często się masturbuje skoro nie mogę z nim wspolzyc. Gdybym nie inicjowala seksu mysle ze by byl raz na miesiąc. Dodam że on ma stresująca prace i pracuje po 12h. Mówi że nie chce cały czas bo nie ma takiej kondycji (oboje palimy) i on nie chce aby było rutynowo A ja nie chce zebrać o seks i za kazdym razem zaczynać pierwsza. Pomijając że minety to w ogóle mi nie robi ja uwielbiam mu robic felatio. Nie chce się rozstawac z takiego powodu bo pozatym to najlepszy mężczyzna jakiego mialam i dobrze nam ze sobą. Co zrobić żeby obniżyć libido u siebie albo podwyższyć u niego żeby było w końcu dobrze. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...