Skocz do zawartości
Forum

Czy jestem bardzo gruba ? 170 cm 70 kg


Gość Tłusta osiemnastka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Tłusta osiemnastka

Mam bardzo grube uda , drugi podbródek , fałdki na brzuchu , cellulit , ogromny tyłek , boczki a ramiona strasznie tluste ... Już nie wiem co robić ... Może Głodówka 2 tygodnie ? Czy wtedy zejdę do 55 kg ?W biodrach mam 108 cm , w tyłku 111 , wokół brzucha 97 a w talii 75 cm ...  Nie mogę na siebie patrzeć ... I jeszcze ten smród z rajstop ... U mnie w szkole trzeba nosić mundurki , nawet rajtuzy ... Ubrali mnie w długa kraciastą spódnice , biała koszule , wiązane mokasyny i wręczyli paczkę cienkich czarnych rajtuz ... Ze gacie mi mocno prześwitują ... Mógłby być chociaż kryjące a tak mi widać gacie jak wiatr zdmuchnie mi spódnice .... Każdy uczeń musi nosić te same czarne cienkie rajstopy .... Są bardzo cienkie i trochę za małe ... Spódnica tez się jakaś za mała zrobiła ... Stopy mi śmierdzą a jak siadam to czuje niemiły zapach . Ksiądz nas bije . Rajtuzy ledwo przechodzą mi przez biodra ... Zatrzymują się na tyłku 

przy siedzeniu czuje duży dyskomfort i drapanie . Kiedys nie były takie za małe ... Najwiecej cellulitu mam na udach i pośladkach - jest go tak dużo , ze przeciskuje się przez ubranie rodne 

Odnośnik do komentarza
Gość Tłusta bardzo

Mogę przejść na dietę 0 lub 100-150 kcal , nienawidzę swoich ud 

Jak dojdę już do 50 kg to może zejdę jeszcze poniżej 

Moj pierwszy cel to 55 kg 

potem 50 

 

koncowy etap poniżej 50 kg 

i ten smród z majtek ....

Odnośnik do komentarza

Po pierwsze. Nie jest to jakoś turbo dużo i odpowiednią taktyką dojdziesz do 55, ale po pierwsze nie daj się wkręcić w głodówki i szybkie, tajne sposoby, bo takie nie istnieją. Zacznij jeść mniej o 300 kcal niż wynosi zapotrzebowanie kaloryczne i wdróż aktywność fizyczną dostosowaną do aktualnego poziomu 3-4 razy w tygodniu 

Odnośnik do komentarza
Gość Chirurg plas pitbull

Niestety , ale to jest prawda .

Ważysz o wiele za wiele .

Według mnie dziewczyna kończy się na 50 kg , ale to już kwestia gustu . 
 

Jesteś bardzo gruba .

Masz 20 kg nadwagi ( wedle mojej opinii ) 

 

Odnośnik do komentarza

Dziewczyno! Nie jesteś gruba! Przy 170 cm  50 kg to było stanowczo za mało! Nawet ja, mając 158 cm, powinnam, według dietetyczki,ważyć 58 kg. Idź do dietetyka, niech zbada, jaką masz grubość kości, czy masz jakieś problemy zdrowotne i wtedy ustali Ci sposób odżywiania się.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...