Skocz do zawartości
Forum

Facet mnie wącha...


Gość Relia

Rekomendowane odpowiedzi

Spotkaliście się z tym?? Bo ja nie.. I czuję się z tym mega niekomfortowo... I spotykam z tym po raz pierwszy. Facet wącha mnie dosłownie wszędzie i nawet się z tym nie kryje. A ostatnio w ogóle stwierdził że mój naturalny zapach go przyciągnął do mnie. Naturalny czyli jaki? Pot? Nie wydaje mi się żebym śmierdziała ?

Odnośnik do komentarza

Hej, akurat tak się składa że w wieku 34 lat, poznałem dziewczynę, której zapach odurzał mnie na tyle, że stała się miłością mojego życia, uwielbiam ją wąchać nie chodzi o pot, tylko jej naturalny zapach skombinowany z każdym innym zapachem. Absolutnie jes to nic złego, raczej wspaniały dowód, dobrania chemicznego, prawdopodobnie zwiastujący niezwykle uczucie, zobacz czy on działa na Ciebie podobnie, jeżeli tak, to tym bardziej warto dać temu szanse i nie doszukiwać się w tym negatywnych przesłanek.

Odnośnik do komentarza

Wąchanie to jeden z lepszych sposobów na sprawdzenie czy jeszcze kochasz swojego partnera ? Jeżeli jego zapach jest obojętny tzn. że pora zwijać mandżur, bo zostało jedynie przyzwyczajenie, kredyty, dzieci i tylko dlatego zasypiasz przy kimś kogo zapach jest obojętny! 

 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Gość Yol napisał:

poznałem dziewczynę, której zapach odurzał mnie 

Ale już takie ostentacyjne obwąchiwanie, przy którym autorka czuje się niekomfortowo, do przyjemnych nie należy.

17 minut temu, Gość Loraine napisał:

Właśnie w ten sposób ludzie dobierają się w pary i to zapach nasz naturalny decyduje kogo np. kobiety wybierają na ojca dziecka. 

Też nie do końca, bo znasz kogoś z widzenia, nie byłaś koło niego blisko, a Ci się podoba się, starasz się go bliżej poznać. Jeśli kogoś podnieca głównie zapach to jest fetysz, bo generalnie nas pociąga to coś, czego do końca nie da się zdefiniować.

Nie mówię, że fetysz jest czymś złym, ale partner musi to akceptować. 

 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość Relia napisał:

A ostatnio w ogóle stwierdził że mój naturalny zapach go przyciągnął do mnie. Naturalny czyli jaki? Pot? Nie wydaje mi się żebym śmierdziała ?

Naturalny zapach to nie tylko pot. Nasza skóra ma swój własny indywidualny zapach. 

A co do faceta to fetyszysta na punkcie zapachu. Cóż zrobić.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Wiesz co naśladują perfumy? Nieudolnie zrobione pseudofereomony. Gdy nie masz na sobie żadnego zapachu sztucznego, to perfumy to stosunkowo nowy wynalazek. Wcześniej obecny był tylko silny zapach potu i danej kultury bakterii na skórze i w organizmie. Nawet gdy nie czujesz swojego potu płeć przeciwna go wyczuwa. Inaczej pobudzenie seksualne było by bardzo słabe lub by go nie było w ogólne. I uważam, że to raczej komplemet w twoją stronę. I wcale nie musi być fetyszystą. Może lubi twój naturalny zapach po prostu,

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, Gość ka-wa napisał:

Ale już takie ostentacyjne obwąchiwanie, przy którym autorka czuje się niekomfortowo, do przyjemnych nie należy.

Też nie do końca, bo znasz kogoś z widzenia, nie byłaś koło niego blisko, a Ci się podoba się, starasz się go bliżej poznać. Jeśli kogoś podnieca głównie zapach to jest fetysz, bo generalnie nas pociąga to coś, czego do końca nie da się zdefiniować.

Nie mówię, że fetysz jest czymś złym, ale partner musi to akceptować. 

 

Akurat też nie do końca jest prawda.

Feromony które wydzielamy inni ludzie wyczuwają na bieżąco. Zwyczajnie ponad połowa ludzi nie wie nawet dlaczego ktoś nas fascynuje. A to już zapach i feromony zrobiły swoje.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, luukas napisał:

Feromony które wydzielamy inni ludzie wyczuwają na bieżąco.

Coś w tym jest, ale wiesz na jaką odległość to działa, trzeba obwąchiwać?Czy na przysłowiowy kilometr da się wyczuć? 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...