Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość m...l

Czy mogę być ciąży? 11 listopada uprawiałam z chłopakiem petting. Były to dni płodne. Stresowałam się ze mogę być w ciąży, bo czułam się inaczej niż zwykle przed okresem (miałam skurcze tydzień przed miesiączką.) postanowiłam zrobić po 13 dniach test ciążowy- wyszedł negatywny, a następnego dnia, 24 listopada dostałam miesiączkę(tak myśle, ze to krwawienie miesiączkowe). Trwa do dzisiaj, czyli już piąty dzień. Mimo to mam jakieś dziwne przeczucie, chyba bardziej mocny strach, ze mogę być w ciąży. Mam czasem bóle głowy i jest mi trochę niedobrze, ale chyba wszytsko łączę z tą ciążą. Czy to możliwe, ze mimo negatywnego testu i 5 dniowego w miarę obfitego krwawienia mogę być w ciąży? Czy jest sens robić kolejny test? Pozdrawiam i proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Nadia

Czy monitorujesz cykl? Najlepiej mieć domowy monitoring, z automatycznym zapisem, tak jak cyclotester. Same wyliczenia nie dają kompletnej wiedzy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...