Skocz do zawartości
Forum

Gość e...7

Rekomendowane odpowiedzi

Czy mogę zaufać wykonanym testom? Mój ostatni stosunek był 19 sierpnia nie mamy pewności ze coś nie wyleciało podczas niego.. po ok 13 dniach od stosunku wykonałam test wynik negatywny 5 września dostałam okres może trochę mniej skąpy niż zazwyczaj powinnam go dostać dwa dni później, uspokoiłam się jednak po dwóch tygodniach strasznie zle się czułam, było mi niedobrze w głowie mi się kręciło wykonałam test 26 września wynik negatywny na drugi dzień powtórzyłam również negatywny. Planowo okres powinnam dostać 3 października ale go nie było wykonałam dwa kolejne testy 3 dni po spóźniającej się miesiączce wyniki negatywne (6 tygodni od stosunku) 10 października dostałam okres może mniej skąpy niż zazwyczaj ale krwawienie trwało 4 dni. Teraz jest 19 października zwróciłam uwagę ze mój brzuch jest jakby większy jak również zauważyłam lekka linie na brzuchu.. do tego pulsowanie w brzuchu dodam ze od 19 sierpnia nie było żadnego stosunku z partnerem bardzo się martwie i stresuje już praktycznie od 2miesięcy ze mogę być w ciąży.. czy te wykonane testy (najpóźniej 48 dni od stosunku) mogą się mylić ? Czy ta linia faktycznie sugeruje ciąże ? Proszę o odpowiedz...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...