Skocz do zawartości
Forum

Oprogramowanie do przychodni


Gość sairil

Rekomendowane odpowiedzi

Najwygodniejsze bedzie tutaj oprogramowanie dedykowane. Genialne narzędzie do rejestracji pacjentów, rejestracji połączeń, weryfikacji kosztów i wydatków na media! Poza tym znacznie łatwiej bedzie je wprowadzić w firmie. Zerknij sobie na stronę:
https://biznews.com.pl/biznes/18650-czym-wyroznia-sie-oprogramowanie-dedykowane-dla-firm-i-dlaczego-warto-je-wybrac

Opisane są tutaj zalety takiego oprogramowania. 

Odnośnik do komentarza

Niestety wybór odpowiedniej firmy programistycznej nie należy do najłatwiejszych zadań. Należy pamiętać, że od takiej decyzji będzie zależała przyszłość danego projektu czy też nawet firmy. Dlatego określenie własnych wymagań, dobry research oraz zestawienie preferencji z dostępnymi usługami pomoże w procesie decyzyjnym. Dlatego warto skorzystać z firmy, która ma wiele pozytywnych opinii w sieci jak np. software house z Warszawy https://www.intellect.pl/

Odnośnik do komentarza
Gość Kaśkaa23

Pytanie tylko, co faktycznie mogłoby sprawdzić się w kontekście zarządzania Waszym biznesem. Miejcie na uwadze fakt, że takie systemy jak rcp online mogą mieć kluczowe znaczenie w kontekście poprawy wydajności Waszego biznesu. Właśnie dlatego zajrzyjcie jak najszybciej na  http://icon24.pl/rejestracja-czasu-pracy-korzysci-dla-obu-stron/  i pomyślcie, dlaczego warto byłoby postawić właśnie na takie rozwiązania. 

Odnośnik do komentarza
Gość ArturDos

Według mnie jeżeli już chcecie skutecznie poprawiać efektywność zarządzania przychodnią zachowując przy tym oczywiście pełne bezpieczeństwo pacjentów oraz ich danych to warto szukać pewnych oraz sprawdzonych rozwiązań, które mają na to duży wpływ. U nas jest to już od jakiegoś czasu comarch optimed nxt który wspomaga pracę personelu, sprawdzanie wszystkich informacji o stanie zdrowia i odbytych badaniach mając je pod ręką. Dzięki temu nie wkradają się błędy i nie giną ważne dokumenty oraz wyniki

Odnośnik do komentarza

Dla mnie najistotniejsze w obsłudze gabinetu jest wsparcie w rozliczaniu z NFZ, bo nie ukrywajmy, zajmuje to najwięcej czasu. Korzystam z Comarch Optimed NXT, program jest intuicyjny i szybki. Przetestowałam już kilka oprogramowań tego typu ale jak na razie najdłużej pracujemy na NXT

Odnośnik do komentarza

Ja od siebie mogę polecić medNote. korzystam od kilku miesięcy w moim gabinecie stomatologicznym. Bardzo usprawnia mi to pracę, bo w końcu mogę poświecić więcej czasu pacjentowi a nie tracę czas na siedzenie i wypisywanie dokumentów. Mam też wygodny podgląd zaplanowanych wizyt. Powiem jedno – technologia jest już nieunikniona w gabinecie.
 

Odnośnik do komentarza

Jestem właścicielem przychodni oraz centrum diagnostycznego. Wiele osób na co dzień wykonuje badania zlecone przez lekarza. Postanowiłem zakupić oprogramowanie, które pozwoli przechowywać wyniki badań, a jednocześnie wyniki z centrum diagnostycznego będą od razu pojawiać się w systemie podczas kolejnej wizyty u Lekarza. Wyszukałem po dobrych opiniach programu Optimed NTX i naprawdę nie żałuję. Wszystko mam w systemie, w jednym miejscu. Jednym kliknięciem mam podgląd w historię Pacjenta. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Gość Gabriella
W dniu 23.02.2022 o 14:14, Gość Marta89 napisał:

Ja od siebie mogę polecić medNote. korzystam od kilku miesięcy w moim gabinecie stomatologicznym. Bardzo usprawnia mi to pracę, bo w końcu mogę poświecić więcej czasu pacjentowi a nie tracę czas na siedzenie i wypisywanie dokumentów. Mam też wygodny podgląd zaplanowanych wizyt. Powiem jedno – technologia jest już nieunikniona w gabinecie.
 

Potwierdzam. Aplikacja medNote posiada wiele funkcji, których używam na co dzień. W gabinecie używam funkcji rejestracji pacjentów, opcji rozliczeń czy korzystam też z katalogu leków. Te funkcje pozwalają mi na zaoszczędzenie czasu i wprowadziły porządek w mojej codziennej pracy.  Również mogę polecić.

Odnośnik do komentarza
Gość krystianwolny898

Prowadzę własną placówkę medyczną - poradnię. Długi czas szukałem idealnego programu do zarządzania. Wybór padł na Optimed NXT i naprawdę nie żałuję. To oprogramowanie zasugerowało wiele osób na forum, więc chciałem sprawdzić czy faktycznie jest warte tych dobrych opinii. Nie żałuję zakupu, gdyż wszystko, czego potrzebuję w tym samym miejscu,a ponadto program zawiera niestandardowe moduły. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Gość Paweł Wajsprych

Poszukiwałem intuicyjnego oprogramowania dla prywatnej lecznicy. Trafiłem po opiniach na Optimed NXT, które pozwala na dostosowanie do moich potrzeb. Zależało mi na szybkim i łatwym w użyciu programie, który umożliwiłby pracownikom służby zdrowia na szybkie wdrożenie. Dziękuję za polecenia.

Odnośnik do komentarza

myślę, że Optimed jest super opcją jeśli chodzi o większe placówki medyczne, system sczytywania danych z opaski jest bardzo dużym ułatwieniem pracy lekarzy i pielęgniarek. Z pewnością jest to program który posiada kompleksowe wsparcie techniczne w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości. Można spokojnie polecić.

Odnośnik do komentarza
Gość SylwiaM

My zdecydowaliśmy się na platformę Klinika24 w swoim gabinecie, ogólnie bardzo fajna opcja także dla pacjentów, ja jestem zadowolona że to właśnie na ta opcję postawiłam w swojej praktyce. Mam opcję sprawnego obiegu dokumentów wraz z integracją aplikacji mojezdrowie24 dla pacjentów. Szybko i bez błędów mogę umawiać wizyty mają co tego interaktywny kalendarz pod ręką żeby żadnej nie przegapić.

Odnośnik do komentarza
Gość Kacper Kuliński

Jak zaczęliśmy korzystać z optimed nxt z punktu widzenia pracowniczki rejestracji to mogę  powiedzieć w imieniu całej naszej załogi: Ufff Jesteśmy odciążone, jest porządek. Co prawda obawiałyśmy się trochę nowej technologi, ale po szkoleniu jest ekstra! Jak w cywilizowanym państwie ?

Odnośnik do komentarza
Gość RenataPolak

W naszym gabinecie korzystam z Klinika24. Osoby odpowiedzialne za rejestrację pacjentów chwalą platformę za łatwość i intuicyjność. Wszystkie informację są na bieżąco zapisywane w chmurze, nie ma możliwości ich utracenia. Można również wystawiać skierowania, zwolnienia i recepty.

Odnośnik do komentarza
W dniu 6.06.2022 o 10:29, Gość RenataPolak napisał:

W naszym gabinecie korzystam z Klinika24. Osoby odpowiedzialne za rejestrację pacjentów chwalą platformę za łatwość i intuicyjność. Wszystkie informację są na bieżąco zapisywane w chmurze, nie ma możliwości ich utracenia. Można również wystawiać skierowania, zwolnienia i recepty.

Polecam również Klinika24. Testowałem ją w swoim gabinecie przez kilka tygodni. Bardzo intuicyjna i przejrzysta platforma. Pozwala mi usprawnić moją pracę, ponieważ spędzam więcej czasu z moimi pacjentami. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Gość Angelika90
W dniu 9.06.2022 o 14:06, Gość Jarek32 napisał:

Polecam również Klinika24. Testowałem ją w swoim gabinecie przez kilka tygodni. Bardzo intuicyjna i przejrzysta platforma. Pozwala mi usprawnić moją pracę, ponieważ spędzam więcej czasu z moimi pacjentami. Polecam.

W jaki sposób platforma usprawnia Twoją pracę? Tez zastanawiam się nad zakupem oprogramowania tego typu.

Odnośnik do komentarza
Gość Jarek32
W dniu 7.07.2022 o 13:50, Gość Angelika90 napisał:

W jaki sposób platforma usprawnia Twoją pracę? Tez zastanawiam się nad zakupem oprogramowania tego typu.

Przede wszystkim pomaga w rozliczeniach i pilnuję kalendarza wizyt - u Nas to był priorytet! Spisuje się bardzo dobrze.
Ponadto korzystamy też z opcji wideokonsultacji i przechowywania wyników badań w chmurze. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 7.07.2022 o 13:50, Gość Angelika90 napisał:

W jaki sposób platforma usprawnia Twoją pracę? Tez zastanawiam się nad zakupem oprogramowania tego typu.

Pomaga przede wszystkim w rozliczenia, w zachowaniu ładu w terminarzu wizyt, pomaga wystawiać recepty, skierowania. W skrócie - wszystko co należy do pracy lekarza jest usprawnione do minimum.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...