Skocz do zawartości
Forum

Problem z piersia


Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Honia93 napisał:

Witam. Mam pytanie. Jestem matka 2 córek ostatnio córkę karmiłam 4 miesiące i nie dawno zauważyłam że w lewej piersi mam gruby guzek czy powinnam się tym martwić? Przeważnie boli mnie przed okresem. Prawy cycek jest wszystko dobrze. Ale może to być rak? Martwię się bardzo. 

Hej!

Masz jeszcze pokarm? Jak tak, to ten guzek, to pewnie zatkany kanalik mleczny.  

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Honia93 napisał:

Nie. Bo malutka ma już rok za miesiąc a to mi wyszło może z miesiąc temu i szczerze boję się iść bo czasami dowiem się coś negatywnego ale dziś zauważyłam że pierś jest napuchniete może dlatego że dziś dostałam miesiączkę. Sama już niewiem. 

Nie bój się, może to jakaś torbielka się zrobiła i nic strasznego. Zwłaszcza, że do niedawna karmiłaś piersią, więc to coś może być właśnie efektem laktacji.

A pierś faktycznie mogła napuchnąć lekko przy okresie.

Zapisz się do ginekologa i sprawdź to. Wiem, że jak ma się stracha, to nie jest łatwo, ale warto skonsultować to z lekarzem.

Mojej znajomej robiły się często takie torbielki w cy*kach i regularnie chodziła na usuwanie. Bądź dobrej myśli! 

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, PannaNerwica napisał:

Nie bój się, może to jakaś torbielka się zrobiła i nic strasznego. Zwłaszcza, że do niedawna karmiłaś piersią, więc to coś może być właśnie efektem laktacji.

A pierś faktycznie mogła napuchnąć lekko przy okresie.

Zapisz się do ginekologa i sprawdź to. Wiem, że jak ma się stracha, to nie jest łatwo, ale warto skonsultować to z lekarzem.

Mojej znajomej robiły się często takie torbielki w cy*kach i regularnie chodziła na usuwanie. Bądź dobrej myśli! 

Ok. Dzięki za słowa otuchy. Jutro zapisuję się do lekarza i może szybko mnie przyjmą. Pozdrawiam! 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...