Skocz do zawartości
Forum

Czy jest możliwość ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór, mam nietypowe pytanie mianowicie, czy jest szansa zajścia w ciążę w sytuacji w której część spermy (około 1/3) dostanie się na w miarę grube jeansy przez które mokra część przebiła się częściowo na bieliznę a stąd lekko się przebiło na skórę około 5 cm dalej od "wejścia", bardzo szybko zareagowaliśmy i w około 2 minuty po tym szybko zdjęłam spodnie oraz bieliznę, niestety nie byłam u siebie w domu i musiałam założyć ponownie te same ubrania przed tym włożyłam sobie podpaskę pomiędzy skórą a majtkami żeby na pewno nic nie mogło przejść, następnego dnia po około 10 godzinach musiałam założyć te same spodnie.
Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
55 minut temu, Basiaa napisał:

czy jest szansa zajścia w ciążę w sytuacji w której część spermy (około 1/3) dostanie się na w miarę grube jeansy przez które mokra część przebiła się częściowo na bieliznę a stąd lekko się przebiło na skórę około 5 cm dalej od "wejścia", bardzo szybko zareagowaliśmy i w około 2 minuty po tym szybko zdjęłam spodnie oraz bieliznę, niestety nie byłam u siebie w domu i musiałam założyć ponownie te same ubrania przed tym włożyłam sobie podpaskę pomiędzy skórą a majtkami żeby na pewno nic nie mogło przejść, następnego dnia po około 10 godzinach musiałam założyć te same spodnie.

Rozwalają mnie takie szczegóły XD

Na tym forum jest już pierdyliard podobnych pytań z podobnymi "matematycznymi" wyliczeniami. Ale odpowiedź na nie wszystkie jest zawsze jedna: NIE

Ale nerwicę warto leczyć, bo to straszna jędza jest. Wszystkie autorki tych "alarmujących" pytań łączy prawdopodobnie właśnie to schorzenie...

Edytowane przez PannaNerwica
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...