Skocz do zawartości
Forum

Dobrej jakości ubrania


Gość Galantine

Rekomendowane odpowiedzi

Tak naprawdę to wszędzie można znaleźć coś fajnego. Ja mam dwie koszulki z sinsaya, które uwielbiam i noszę non stop. 100% bawełna, przyjemne w dotyku, prałam je już z milion razy i nic się z nimi nie dzieje. Mam też super czarną sukienkę midi z wiskozy z H&M, którą znalazłam na wieszaku z promocjami za 15 zł i nosiłam ją całe poprzednie lato, a w zimę wyglądała super z golfem pod spodem. Świetne marynarki oversize były na wiosnę w reserved, stamtąd mam też jeansy z prostymi nogawkami, które sobie obcięłam  No nie wiem, jak dla mnie to naprawdę nie ma problemu w sieciówkach z prostymi klasycznymi ubraniami, ja takie noszę i kupuję właściwie tylko w sieciówkach 😉 Butów dobrej jakości polecam szukać w sieci:

https://mymo.pl/eleganckie-i-wygodne-mokasyny-damskie/

Można znaleźć niszowe polskie marki, które mają naprawdę dobrą jakość. 

Odnośnik do komentarza

Też nie lubie przepłacać za ubrania. Teraz na jesień parę rzeczy kupiłem na OMbre i jestem bardzo zadowolony. Jakość dobra, a ceny w porównaniu z jakością niskie. Rzeczy modne, można fajnie podkreślić nimi swój styl.Też nie lubie przepłacać za ubrania. Teraz na jesień parę rzeczy kupiłem na OMbre i jestem bardzo zadowolony. Jakość dobra, a ceny w porównaniu z jakością niskie. Rzeczy modne, można fajnie podkreślić nimi swój styl.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...