Skocz do zawartości
Forum

suchość pochwy


Gość olecka

Rekomendowane odpowiedzi

Przez suchość pochwy łatwo o otarcia, podrażnienia, ja też takie pieczenie czułam. Dobrze wtedy stosować przez jakiś czas Cicatridinę dopochwowo, zawsze wieczorem. W ulotce jest opisane wszystko. Skład jest bardzo dobry, bo kwas hialuronowy i wyciągi olejowe z roślin. Dużo szybciej błona śluzowa pochwy się goi i regeneruje.

Odnośnik do komentarza

W ciąży często występuje suchość pochwy. Mało która kobieta się do tego przyznaje, ale taka przypadłość powoduje ogromny dyskomfort. Jeśli tak jest to zainteresuj się preparatem Vagisan. Możesz zakupić krem lub globulki, tutaj decyzja należy tylko i wyłącznie do Ciebie.

Odnośnik do komentarza

w ubiegłym roku borykałam się z suchością pochwy. stosunek z partnerem sprawiał mi ból, nie wiedziałam co jest nie tak. szukałam odpowiedzi w internecie. tak trafiłam na tą stronę: www.ginekologia-estetyczna-krakow.pl. okazało się, że nie tylko ja mam taki problem i co najwazniejsze, suchość pochwy można leczyć! zdecydowałam się na zabieg, zapisałam się krakowskiej kliniki na zabieg i moje życie wróciło do nomy.

Odnośnik do komentarza
W dniu 17.10.2021 o 10:56, Gość monika napisał:

Globulki Vagisan jak dla mnie są świetna, prosta aplikacja, zawierają składniki natłuszczające więc nawilżają na długo, nie zawierają hormonów więc są bezpieczne dla każdego. 

Czy można te globulki Vagisan kupić bez recepty ? 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...