Skocz do zawartości
Forum

Jaki środek na potencję


Gość Writer

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem w wieku pomiędzy 40 a 50 r.ż. Od kilku lat miewam problemy z erekcją. Raz mniejsze, raz większe, ale w ostatnim czasie jest pogorszenie w tym zakresie. Fakt, mam lekką nadwagę oraz stresującą pracę, ale każdy obecnie tak ma. Staram się po pracy aktywnie spędzać czas, aby rozładować nerwy - czy to może mieć wpływ na problemy erekcyjne?

Odnośnik do komentarza

Teoretycznie wszystko może mieć wpływ. Ale jeżeli dostrzegasz to od wielu lat, a teraz jest pogorszenie to wynikać to może z tego, że wkraczasz już w taki wiek, że trudności się pojawiają. Czy robiłeś już coś z tym wcześniej? W sensie czy byłeś już u jakiegoś specjalisty?

Odnośnik do komentarza

Ale jest wiele innych środków, także dostępnych bez recepty jak np penis complete - sam biorę od czasu do czasu i super się sprawa. Szczególnie jeżeli masz stałą partnerkę. Wtedy powinna być większa wyrozumiałość i znajomość problemu.

Odnośnik do komentarza

Czasami może zdarzyć się po dużej ilości alko, że "konar nie płonie" jak należy (problemy z ciśnieniem, miorelaksacja) - potem bywa efekt przeciwny następnego dnia ? Przynajmniej ja tak mam tak wiec jak wiem, że danego dnia będe uprawiał seks, przestaję pić alkohol. 

No i często problemy z erekcją siedzą w głowie. NIe ma się co stresować jeśli wystąpią. Nikt o tym nie mówi bo jest to nieco temat tabu, z drugiej strony wcale nie jest to takie rzadkie oraz moze dotyczyć równiez i młodszych mężczyz. Nie jest to na pewno problem, który dotyczy jedynie starszych panów wbrew pozorom ?

Proponowałbym spróbować srodków z sildenafilem, nie trzeba tutaj od razu sięgać po viagrę, jest ich wiele bez recepty, przykładowo Inventum. Wypróbowałem kilka, moim zdaniem inventum jest znacznie lepszy od takiego reklamowanego maxona forte Ta sama substancja czynna ale przyjemniejszy w smaku i cena również bardziej akceptowalna. 

Odnośnik do komentarza

Z tego co się orientuje Inventum zawiera 25 mg sildenafilu (wystarczy spojrzeć na opakowanie ;)), a MaxOn Forte50 mg. Uważam, że mimo wszystko warto dołożyć parę złotych więcej i mieć lek na erekcję, który ma większą dawkę sildenafilu i mieć pewność, że lepiej zadziała.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...