Skocz do zawartości
Forum

Mam okropne wyrzuty sumienia


Gość Mary

Rekomendowane odpowiedzi

D. biegał za mną 2 lata. Bawiłam się nim i tylko tyle. Nie wiem dlaczego tak zrobiłam, może to była jakaś podświadoma zemsta za poprzednie upokorzenia ze strony facetów. On jest inny...odpowiedzialny, wesoły, dobry. 

Przekonałam się po czasie. Niestety zdążyłam go zranić kilka razy. Ostatnim razem niecałkiem celowo. Po prostu powiedziałam do jednego faceta ze D. Jest muslimem - a on to przekazał dalej i dotarło to do jego pracy. Zwolnili go i być może dożywotnio jest skreślony w branży. Właśnie z tego powodu. 

On tyle zainwestował w naukę czasu i pieniędzy i stracił to.. Przeze mnie. 

Tak mi głupio. 

Odnośnik do komentarza

Powiedziałaś to co powiedziałaś ale było to niemadre. W Polsce istnieje mała tolerancja dla takich ludzi. Generalnie pewne nacje nie są u nas mile widziane. Nie przewidziałaś konsekwencji. Szkoda. Takich rzeczy się nie mówi.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Bardziej Cię martwi, że przestał za Tobą biegać czy to, że stracił pracę? 

Nie chcę mi się wierzyć, że stracił pracę ze względu na wyznanie, ale pomijając to, nie wiem czego oczekujesz, forum ma Ci ma zmazać wyrzuty sumienia? Nie da się. 

Odnośnik do komentarza

W sposob jawny w Polsce nie zwalnia sie z powodu wyznania. Moglas napisac, ze go w ciemnej ulicy pobili- niestety w naszej rzeczywistosci to jest możliwe. A stwierdzenie, ze jest skreslony w branży to juz powazne nadużycie. Branża to przeciez jego sektor zawodowy, wystarczy, ze pojedzie tam gdzie nie ma panienek z bujną wyobraznią i będzie miał mozliwosc spokojnego wykorzystywania swojej wiedzy i wyksztalcenia.

Odnośnik do komentarza

Ja nie wiem co mi odbiło!!! Oczywiście że jest mi żal jego - że stracił pracę i został tak potraktowany przeze mnie a wyszedł z tego z godnością - teraz widzę że to dobry chłopak. Żal mi go.

Oficjalny powód wypowiedzenia? Pandemia, redukcja etatów choć jeszcze na samym początku wszyscy dostali wypowiedzenie tylko nie on.Nie chcieli go zwolnić , bo był jednym z najlepszych pracowników. Wyznanie muzułmańskie w jego branży jest niebezpieczne, ale poza tym - on chyba nie wie że to moja wina. On nie jest muslimem. To biały człowiek, chrześcijanin, ja to powiedziałam w formie żartu i przypadkiem dowiedziałam się o wypowiedzeniu jakieś 3 tygodnie później  dowiedziałam się też kto to zrobił. To był facet zazdrosny o niego, a ja przekonana byłam, że go nie zna... Ehh

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...