Skocz do zawartości
Forum

Nierówne jądra (zdj)


Gość Liver

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Moj problem, trwa od kiedy tylko tylko pamiętam.

Niepokoi mnie to, że jądro w mosznie są jak by to napisać nie równe, jedno większy od drugiego. Mam się czym przejmować i udać się do lekarza czy to normalne?

W dodatku wymacałem że nad lewym jądrem(patrząc od góry) znajduje się kulka połączona z jądrem żyłką, mogę ją przesuwać i tak jakby ja schować tu gdzieś pod brzuchem. Nie odczuwam bólu jednak zaniepokoiło mnie to gdyż nie wiem co to jest i jak dalej postępować

1daeb23ca24ddd26gen.jpg
af6e3bd01079e7afgen.jpg

Odnośnik do komentarza

Nie lekcewaz tego powinien to zobaczyc lekarz. Najlepiej zrobisz jak napiszesz sobie z tym problemem bezpośrednio na adres lekarz.ginekolog@onet.pl tam uzyskasz bezplatna konsultacje od ktoregos z lekarzy ktorzy udzielaja konsultacji dla użytkowników forum. Ja tez kiedys omawialem problem. Opisz tam dokładnie problem pozostaw nr telefonu kontaktowy aby lekarz mogl sie z tobą skontaktować i uzyskasz pomoc bo tutaj nie uzyskasz odpowiedźi

Odnośnik do komentarza

Dzięki Jacek za adres, kurde to może być coś poważnego. Zaczołem trochę czytać o różnej wielkości jąder i art. mówią że to normalne. 

 

Zresztą u mnie to się dzieje coś dziwnego, później wrzucę jeszcze zdj. żołędzia, mam takie białe krostki ale to chyba grudki perliste. 

Co prawda jakies półtora roku temu byłem z tym u rodzinnego o skierowanie do  urologa, on kazał mi to pokazać i stwierdzil że to nie żadna choroba weneryczna, tylko właśnie jakieś receptory czy coś takiego od czucia - tak jakoś stwierdził. 

Żonie nic nie dolega, tam mi się przynajmniej wydaje bo po opinii rodzinnego powiem szczerze, że kamień spadł mi z serca i nie drążylem tematu. 

Edytowane przez Liver
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...