Skocz do zawartości
Forum

Najlepsze tabletki na przedwczesny wytrysk


Gość plack

Rekomendowane odpowiedzi

Zdecydowanie Orgasm Control. Przetestowałem wiele różnych środków ale orgasm control były najlepsze. Kiedyś brałem tableti ale obecnie przestawiłem się na chusteczki z tej serii. OC Wipes. Chusteczka jest nasączona specjalnym płynem. Używa się jej przed stosunkiem, daje to o wiele większa kontrolę. Działąnie moze nawet lepsze od prezerwatyw przedłużających stosunek a przynajmniej nie ma bariery pomiędzy Tobą a nią.

Odnośnik do komentarza

Ja również przetestowałem kilka produktów. Najbardziej jestem tak jak koledzy powyżej zadowolony z Orgasm COntrol. Jest to cała seria produktów. Stosowałem tabletki wraz z kremem na penisa. Bardzo skuteczne, dają Ci o wiele większą kontrolę nad tym co robisz. Warto jest polować na promocje i na przykład kupić sobie razem cały zestaw tabletek wraz z kremem na penisa ( jest o wiele taniej). Może nie jest to taki tani produkt ale o wiele skuteczniejszy od prezerwatyw przedłużających wytrysk .No i jest Ci jednak przyjemniej z kobietą bo nie ma bariery pomiędzy ją a Tobą.

Odnośnik do komentarza

Kupisz je na pewno na intymnosc.pl ale nie jestem pewien czy nie ma ich również w innych sklepach tak więc musiałbyś sam poszukać oraz porównać sobie ceny. Może gdzieś jest po prostu taniej. Niby pierwszego dnia nie widać efektów ale juz po tygodniu brania jest bardzo duża różnica. Najlepiej jest właśnie wtedy jak bierzesz to w komplecie tak jak ja. Czyli krem oraz tabletki.Wtedy działanie jest najskuteczniejsze. Po miesiacu regularnego brania możesz o wiele , wiele dłuzej. Ważna jest właśnie ta regularność. Jeśli raz bierzesz tabletkę a raz jej nie bierzesz to nie masz co spodziewać się dobrych efektów.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...