Skocz do zawartości
Forum

Powiększenie piersi


Gość Talkara

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Pytanie kieruję tutaj do osób, które zdecydowały się na taką operację .Mam obecnie bardzo duży kompleks na punkcie swojego biustu, którego praktycznie nie ma. Jest to rozmiar A. Niestety ale utrudnia mi to funkcjonowanie bo o niczym innym nie myślę.Zastanawiam się nad operacją ale z drugiej strony trochę obawiam się konsekwencji/
Czy ktoś z Was przez to przechodził?

Odnośnik do komentarza

Dziewczyno daj sobie spokój. Operacja to konsekwencje. Ja również nie mam duzych piersi i wcześniej również miałam kompleksy ale powiem Ci,że bardzo wiele zależy od akceptacji siebie. Musisz się polubić. Wiem,żę nie jest to takie łatwe ale faceci naprawdę nie patrzą się jedynie na cycki ?
Poza tym są rózne sposoby na to aby nieoperacyjnie troche powiększyć piersi. Na przyklad różne kremy czy tabletki .Wiadomo,że nie będzie to efekt jak operacja ale troche ujędrnisz biuścik. No i dobry push up również działa cuda.

Odnośnik do komentarza

Przymierzałam się do operacji i szybko zrezygnowałam. Po pierwsze, wstawienie implantów nie jest na zawsze tylko za kilka lat trzeba wymienić. Są nowsze metody np. z własnego tłuszczu, ale jak jesteś szczupła to nie będą mieli skąd wziąć. Po trzecie, istnieje ryzyko infekcji, pęknięcia implantu itp., które przyniosą więcej szkody niż pożytku. Leczenie powikłań, kolejne koszty, a nawet ryzyko śmierci. Po czwarte, są doskonałe staniki powiększające optycznie biust. Po piąte, jeżeli nie rodziłaś to jako matka po karmieniu piersią powiem Ci, że strasznie się cieszę, że zrezygnowałam z operacji, gdyż moje piersi nie są obwisłe, gdy skończyłam karmić dziecko. No i jak napisała osoba wyżej, jeden lubi małe, inny lubi duże. Oczywiście nie mogę nosić pewnych bluzek, czy sukienek, które uwidaczniają mały biust, ale można tę małą wadę skorygować innym ubiorem.

Odnośnik do komentarza

Próbowałam masowania oraz ćwiczeń ale nie działały. Kremy również . Tabltek jeszcze nie brałam , nawet nie wiem jakie miałabym kupić.

No i nie mam chłopaka. Szczerze to nie wyobrażam się rozebrać przed jakimś mężczyzną z takim biustem. Byłoby to dla mnie bardzo krępujące. ( jeszcze by mnie wyśmiał albo sie ubral i chciałby wyjść? nie wiem co mogłoby mu strzelić do głowy...).

Odnośnik do komentarza

Mi róweniż się wydaje, że jesteś bardzo młoda. Dziewczyno jak powiększysz sobie biusto znajdziesz sobie jeszcze jeden kompleks. Sama zamawiałam sobie jakiś czas temu tabetki Perfect Bust. Możesz sobie poczytać,że dziewczyny dość chwalą je sobie na forach. Bierzesz kurację 3 miesiące ( tylko musisz pamiętać o regularności bo jak bierze się nieregularnie to mogą nie zadziałać ) i sprawiają,że biust jest o wiele bardziej jędrny, nieco powiększony Wiadomo,że nie bedzie to operacyjne powiększenie ale moim zdaniem i tak jest to o wiele lepsze niż operacja. Po której zreszą piersi robią się średnie...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...