Skocz do zawartości
Forum

Alkoholizm


Gość Maria

Rekomendowane odpowiedzi

Nie moge wyjsc z uzaleznienia,ciagle nawadniam organizm alkoholem i pozniej biore tabletki na sen i tak juz od 3tygodni,chodze jak ćma,tu gdzie mieszkam-Australia,nie ma zadnej pomocy,teraz tylko Corona sie liczy reszta moze umrzec.Sa ponoc jakies kliniki prywatne ale mnie na nie ,nie stac i nie mam sie gdzie odtruc,co robic?

Odnośnik do komentarza

Hej! Trudno z tego wyjść samemu bez pomocy lekarza. Może jednak spróbujesz zapytać o pomoc w jakiejś przychodni zdrowia i może tam Cię pokierują na leczenie? Może mają tam telefon zaufania dla osób dotkniętych chorobą alkoholową, sprawdzałaś?

Nie łącz alkoholu z tabletkami na sen, bo to może Ci zrobić krzywdę. 

Jak odstawisz alko, to złapie Cię AZA i lepiej żeby ktoś nad Tobą czuwał żebyś nie dostała ciężkich drgawek.

Jak Ci nie pomogą w przychodni albo szpitalu, to może zadzwoń do ambasady i powiedz, że masz problem z uzyskaniem pomocy medycznej. Może oni coś wykombinują. 

Edytowane przez PannaNerwica
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Gość Maria napisał:

Nie moge wyjsc z uzaleznienia,ciagle nawadniam organizm alkoholem i pozniej biore tabletki na sen i tak juz od 3tygodni,chodze jak ćma,tu gdzie mieszkam-Australia,nie ma zadnej pomocy,teraz tylko Corona sie liczy reszta moze umrzec.Sa ponoc jakies kliniki prywatne ale mnie na nie ,nie stac i nie mam sie gdzie odtruc,co robic?

Od 3 tyg pijesz alkohol i do tego łykasz tabletki na sen. Więc od siebie nie łacz alkoholu z tabletkami na sen czy innymi lekami bo się w końcu nie obudzisz. Pijąc zatruwasz swój organizm ale do tego dołaczasz leki i to już może spowodowac śmierć. Więc zostaw leki nasenne i wszystkie inne. Nie wiem czy w mieście gdzie mieszkasz (o ile masz ubezpieczenie) masz możliwość podzwonić i zorientowac się czy są pół prywatne placówki dla alkoholików i osób uzależnionych które mogą cię przyjąć częściowo na ubezpieczenie a ewentualnie jakąś cześć byś musiała dopłacić z własnej kieszeni.Podejrzewam że jest jeszcze możliwość abyś skontaktowała sie z psychologiem, psychiatrą online i poprosiła o skierowanie ciebie na leczenie w konkretnym miejscu. Musiałabyś poszukać w internecie czy masz tam takie możliwosci. Jeżlei nie to powinnaś sie zgłosić normalnie do szpitala. Pzdr.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...