Skocz do zawartości
Forum

Szczęka męska to powodzenie u kobiet


Gość Nawilzmysli

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Nawilzmysli

W kwestii wyglądu szczęka jest dla kobiet najważniejsza. To ona decyduje czy mężczyzna w oczach kobiety jest męski i seksowny, czy raczej odbierany za słabego i chłopięcego. 

 

spacer.png

 

 

spacer.png

 

 

spacer.png

 

 

Przystojni, do tego męscy z gęby zbierają multum lasek a średniacy którzy męsko nie wyglądają są dla dziewczyn niewidoczni. 

 

Ja przypominam gościa ze zdjęcia

 

spacer.png

 

 

 

a jak wiadomo 

 

spacer.png

 

 

Najgorsze że te mięśniaki z kwadratowymi szczękami zbierają wszystkie dziewczyny

Odnośnik do komentarza
Gość Nawilzmysli

W artykule który podlnkowałeś jedna z lasek negatywnie wypowiedziała się o mężczyźnie z owalną twarzą.

Mam owalną twarz i okazuje się że kobiety takiej nie lubią. Teraz wiem dlaczego nie mam powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Gość BógJestZły

Bo kobiety lecą na wysoką ekspresję testosteronu w wyglądzie i zachowaniu, ale musi być dużo ponad normę, czyli:

kwadratowa szczęka, groźny wyraz twarzy

grube mocne kości, grube nadgarstki

agresja, pewność siebie, dominacja niski poziom inteligencji. 

Ja to wziąłem z artykułów naukowych, które kiedyś czytałem

Tacy mężczyźni zaliczają najwięcej kobiet i one najłatwiej im ulegają i tracą rozum w ich obliczu. 

Tylko, że wysoki testosteron, znacznie powyżej normy oglupia, mężczyźni z testosteronem w normie i lekko powyżej normy są najinteligentniejszy, mężczyźni z testosteronem znacznie powyżej normy (na takich lecą najbardziej) są przeważnie bardzo głupi. 

 

Odnośnik do komentarza
Gość BógJestZły

Ale i tak wzrost jest najważniejszy. Bo jakbyś miał 170 i dużo testosteornu to by postrzegaly cię tylko jako agresywnego, zaczepnego pieska. To musi być spory wzrost.

Jak masz 190 to w sumie ci nawet tę owalną twarz wybaczą i cofnięty podbródek. 

Odnośnik do komentarza
Gość Odwilzmysli

Bjz cierpi na nerwice natręctw. Wszyscy wiedzą co jest jej obiektem i dlatego nie ustaje w tworzeniu nowych wątków, na temat swojej obsesji, bo zwyczajnie, nie może przestać.  Jakby mógł ,to pewnie by to zrobił.

Leczenie też jest watpliwe, choć konsultacja psychiatryczna, nie zaszkodziła by mu A może pomogła. Kto wie ,może to nie jest beznadziejny przypadek. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...