Skocz do zawartości
Forum

Pomoc we wszystkich przypadłościach...


Gość Andrzej Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Andrzej Piotr

  Jako lekarz (40 lat praktyki; internista-reumatolog) w latach 1986-1989 otrzymałem łaskę wiary. Stan na dzisiaj mistyk świecki z charyzmatem odczytywania Woli Boga Ojca (z modlitwy  "Ojcze nas). Wszystko jest w moim dzienniku duchowym prowadzonym od tamtego czasu www.wola-boga-ojca.pl (lub Wola Boga Ojca).

Ten wstęp jest potrzebny dla szukających pomocy. Przykładem są skołowani pacjenci, którzy "chodzą po lekarzach". Nie można opanować medycyny, bo specjalista wie "wie wszystko o niczym", a lekarz ogólny "nic o wszystkim". Trzeba najpierw zgłaszać się do Dobrego Lekarza, Pana Jezusa. Dam przykłady;

1. zachorowałem na anginę (czopy, gorączka, itd.)...nigdy nie rozpoznałem mononukleozy zakaźnej (wirusowa), która początkowo jest "anginą", a później daje objawy jak w wzw. W drodze do kościoła zawołałem; "Panie, nie mam siły iść, proszę pomóż". Pan sprawił, że pobrałem antybiotyku (szkodzi) i szukałem w piśmiennictwie doszedłem do diagnozy. Zwykły pacjent w tym czasie nabrałby się leków i nieskończenie badał (czas, koszty i nerwy)...

2. Sąsiadka umierała w moim gabinecie na zawał serca z rozpoczynającym się wstrząsem, ale z Nieba napłynęło rozpoznanie, ze ma "ostrą zatorowość płucną" (później wykryto w szczupłej łydce zakrzep)! Umarłby po rozpoznaniu zawału  (bez zmian w ekg, troponiny zamiast śr. przeciwkrzepliwego).

3. Z powodu bloku w sercu straciłem przytomność (przy wadzie serca)...poprosiłem Pana o pomoc i kardiolog napisała mi ConcorCor...nawet pytałem jakie otrzymała natchnienie, ale nie wiedziała o co chodzi. Zważ na nędze medycyny, bo lek jest dla mnie fantastyczny (ustąpiły skurcze dodatkowe, bóle wieńcowe oraz mam pełnie wydolności), ale schematycznie otrzymałem tabl. 2.5 mg...mogłem się zabić o kran, bo mnie jest potrzebna dobowa dawka 1.75 (sprawdziłem wahadełkiem). Nie ma takiej tabletki i muszę kombinować...po czasie serce "upomina się" o lek i wówczas biorę.

                                                                                                                                                              Życzę wszystkim zdrowia duchowego...     

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...