Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość v...a

Witam, Mam 20 lat i od niedawna zaczęłam współżyć ze swoim partnerem. Przyjmuję tabletki antykoncepcyjne od 3 miesięcy, każdy nasz stosunek dodatkowo zabezpieczamy prezerwatywą, a mimo wszystko mam tak okropny lęk przed ciążą, że w trakcie stosunku nie jestem w stanie się rozluźnić. Za każdym razem stosunek sprawia mi ból i nie jest tak przyjemny jak byśmy chcieli aby był. Nie możemy korzystać z wielu pozycji, bo mój chłopak nie jest w stanie nawet wsadzić członka do mojej pochwy. Mimo wszelkich zabezpieczeń tak bardzo boję się, że zajdę w ciążę, że mimowolnie się spinam i nie jestem w stanie nic z tym zrobić. Przed stosunkiem zawsze mamy dość długą grę wstępną, moja pochwa nie jest sucha a mimo wszystko seks sprawia mi ból. Czy mogę coś zrobić by odblokować w swojej głowie ten strach przed zajściem w ciążę? Bo nie ukrywam, że chciałabym wreszcie normalnie współżyć ze swoim chłopakiem i czerpać z tego maksimum przyjemności. Z góry dziękuję za odpowiedź!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ania pomocna

Musisz to omowic z lekarzem. Napisz sobie bezposrednio na adres lekarz.ginekolog@onet.pl tam uzyskasz bezplatna konsultacje od ktoregos z lekarzy ktorzy udzielaja konsultacji dla użytkowników forum. Ja tez kiedys omawialam podobny problem. Opisz tam dokładnie problem pozostaw nr telefonu kontaktowy aby lekarz mogl sie z tobą skontaktować i będziesz mieć pewność bo tutaj nie ma wsrod nas az takich specjalistów i nie uzyskasz odpowiedźi. Powolaj sie na forum. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a słyszałaś może o intymnym kremie nawilżającym Vagisan z aplikatorem dopochwowym, który umożliwia stosowanie zarówno dopochwowe, jak i na zewnętrznym obszarze intymnym. Może być również stosowany w celu ułatwienia stosunku płciowego, także w połączeniu z prezerwatywami lateksowymi. 
Łagodzi objawy takie jak: uczucie suchości, pieczenie, swędzenie, ból podczas stosunku płciowego - działa. Sprawdzone

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...