Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam prosze o pomoc. Moze,ktoras byla w podobnej sytuacji i bedzie mogla mnie uspokoic, bo nie wiem juz co myslec nigdy nie mialam podobnej sytuacji. Otoz w styczniu miesiaczka byla od 4 do 23, w lutym od 14 do 24, w marcu od 22 do 28, w kwietniu mialam miesiaczke od 22 do 30. W maju natomiast pojawila sie ona juz 9 i trwala do 22 maja. Wedlug kalendarzyka dni plodne wypadaly od 23 do 30 maja, owulacja byla 29 maja. Czy to jest mozliwe? Moje cykle sa bardzo nieregularne. Od dwoch dni pobolewaja mnie piersi i podbrzusze,raz mocniej raz mniej- jak na miesiaczke, ktora powinna pojawic sie 12 czerwca. Do tego mam bialo mleczne uplawy. Zrobilam dwa testy ciazowe, ale wydaje mi sie,ze moze byc za wczesnie poniewaz wyszly negatywnie w 27 i 28 dc. Czy to moze byc ciaza? Czy podczas kazdego zaplodnienia pojawia sie krwawienie implantacyjne? Czy tydzien przed miesiaczka moge miec tkliwe piersi? Nigdy nie mialam podobnej sytuacji i bardzo sie martwie,czy aby napewno wszystko jest w porzadku, a na wizyte do ginekologa niestety musze poczekac do 4 lipca. Dodam,ze staramy sie o dziecko i nie martwi mnie ciaza- jesliby byla to bylabym szczesliwa, ale boje sie,ze moze to byc cos innego. Z gory bardzo dziekuje za odpowiedz! Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Gość Darjanna

to masz nieregularne cykle i kalendarzyk stosujesz????? są urządzenia , które pomagają wyznaczać płodność nawet przy nieregularnych cyklach, ale nie zwykły kalendarzyk. Polecam monitor płodności Afrodyta Smart, zobacz sobie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...