Skocz do zawartości
Forum

Wrog czy przyjaciel?


Gość -krue

Rekomendowane odpowiedzi

Moze wyolbrzymiam, ale wydaje mi sie,ze czuje nienawiść do mnie. Mam kolegę. Niby sympatyczny, odprowadzi wieczorem pod dom, okryje kurtka gdy zimno i pogada gdy czuje sie samotna ale ...co prawda to było po kłótni ale jednak. . powiedziałam jego bratu, ze jedziemy gdzies .. na co on powiedzial nie chwal sie bo nigdzie nie jadę. powiedzialam ok a potem pretensje, ze urlop specjalnie zarezerwował i mu przepadnie . no lol. albo ja np. czekalam do wyplaty i nie mialam nic w lodowce, wiedzial  o tym ... a mimo to chwalil sie ile sobie nakupowal i powiedzial ,,moze kolega  ci tez kupi'' (taki z ktorym czesto rozmawialam).. albo mowie ze mam chlopaka dalej ..a on "na pewno cie zdradza" z drugiej strony chwali mnie, jak jestesmy razem to wzroku nie moze oderwac, przytula sie ..nie wiem co sadzic o nim..

Odnośnik do komentarza

Domyślam się, że oczekujesz potwierdzenia, że on jest o Ciebie zazdrosny. Jednak jakie ma to znaczenie, jeśli masz chłopaka, a facet o którym piszesz Cię irytuje?  Po co męczysz się, a tym bardziej przejmujesz kimś, kto nie wyraża jasno swojego zdania, tylko bawi się w jakieś gierki, czy półsłówka?

Nie rozumiem też o co chodzi z tym urlopem. Jeżeli on wie, że masz chłopaka, to chyba nie planował urlopu z Tobą, a tym bardziej Ty z nim, więc dlaczego miałoby mu przepaść?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...