Skocz do zawartości
Forum

Jestem zalamany ,że.jestem niski.


Gość Niski

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Gość Aśka napisał:

wie jak wyglądasz bo wysłałam jej zdjęcie to które tu wstawiałeś pare tyg temu (stałeś obok brata)

mówi że chce

Śledzisz mnie .Nie wiem kim jesteś ale daj mi spokój .Ona mi się nie podoba.

Ty mnie wkrecasz.

Lepiej,żeby mnie nie znała.Niech poszuka sobie wartościowego faceta.

 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Gość Niski napisał:

Nie ma obcji.

Wolę kobiety góra do 166cm.

A masz przecież zapewne faceta nie niskiego.

3 minuty temu, Gość Aśka napisał:

nie zgadzam sie

jest ładna

masz sie z nią umówić

Nie ma obcji.

Wolę kobiety góra do 166cm.

A masz przecież zapewne faceta nie niskiego.

Za daleko od niej mieszkam i po drugie  koronawirus panuje nic z tego.

 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Gość Aśka napisał:

a w klasie w zawodówce ilu było kolesi niższych niż ty ? i ile było wogole było kolesi w całej klasie

 

Było z 15 stu chłopaków w klasie .Jedna osoba była tylko niższa ode mnie.

Odnośnik do komentarza

A co mnie obchodzi twoja kolezanka,że nie umi znaleźć chłopaka .Jak ma problem to jej już problem nie mój .

Nie wiesz jak to jest być niskim .Gówno wiesz jak nim być . Nie powinnaś się odzywać w tym temacie..

Nie jesteś ani w piecu procentach w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, Gość Niski napisał:

Powienen mieć orzeczenie o niepelnosprawnosc z powodu niskiego wzrostu.

Zakładając, że niski wzrost byłby powodem do takiego orzeczenia (nie licząc wrodzonej karłowatości), to co takie orzeczenie dałoby Ci, poczułbyś się szczęśliwszy?

Nie jesteś niski, tylko średniego wzrostu, ale kompleksy zeżarły Ci kawał mózgu i nie wiem, czy jest dla Ciebie ratunek. Może terapia?

20 godzin temu, Gość Niski napisał:

Jestem kompletnie zdołowany rozmawialem o tym z psychologiem to mnie wyrzucił z gabinetu kompletnie.Nie rozumiał mnie kompletnie .

Bardzo w to wątpię, że Cię wyrzucił, no chyba, że zachowywałeś się beznadziejnie, kląłeś, jak tutaj, nie chciałeś współpracować??? Żeby terapia przyniosła efekty, trzeba chcieć współpracować, nauczyć się słuchać itd. Od samej wizyty w gabinecie wzrostu Ci nie przybędzie.

20 godzin temu, Gość Kaśka napisał:

wyniki na siłowni masz słabe bo jesteś po prostu mały. Twoje kości są krótkie i cienkie.

Wybacz Kaśka, ale piep***sz, jak potłuczona. Nasz skamlący autor jest średniego wzrostu, a wzrost nie ma większego znaczenia na kształtowanie sylwetki.  KAŻDY może poprawić swoją sylwetkę bez względu na wysokość ciała. Niektórzy nawet przesadzają. Jeśli autorowi nie udało się, tzn, że źle ćwiczył, lub niesystematycznie, może nie korzystał z porady trenera i wykonywał niewłaściwe ćwiczenia, a może z góry założył, że i tak nic mu nie pomoże, więc ćwiczył bez przekonania i byle jak.

Nie ma takiej możliwości, żeby po kilku latach ćwiczeń nie było żadnego efektu.

19 godzin temu, Gość Niski napisał:

Chodziłem do zawodówki i ledwo skończyłem ta szkole.W szkole byłem uważany za pośmiewisko ,że jestem takim nieudacznikiem i drobną osoba.

To bardzo przykre, ale nie byłeś pośmiewiskiem z powodu wzrostu, czy sylwetki, tylko charakteru. Jesteś słaby psychicznie, pozbawiony wiary w siebie, zapewne od wczesnego dzieciństwa miałeś problemy z zawieraniem znajomości, krótko mówiąc, jest w Tobie cos takiego, co odstręcza innych ludzi, a prostakom daje okazję do nabijania się.

Twój wzrost nie ma tu żadnego znaczenia. Wymyśliłeś sobie temat zastępczy, bo nie chcesz, lub nie potrafisz spojrzeć prawdzie w oczy.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Yonka1717 napisał:

Zakładając, że niski wzrost byłby powodem do takiego orzeczenia (nie licząc wrodzonej karłowatości), to co takie orzeczenie dałoby Ci, poczułbyś się szczęśliwszy?

Nie jesteś niski, tylko średniego wzrostu, ale kompleksy zeżarły Ci kawał mózgu i nie wiem, czy jest dla Ciebie ratunek. Może terapia?

Bardzo w to wątpię, że Cię wyrzucił, no chyba, że zachowywałeś się beznadziejnie, kląłeś, jak tutaj, nie chciałeś współpracować??? Żeby terapia przyniosła efekty, trzeba chcieć współpracować, nauczyć się słuchać itd. Od samej wizyty w gabinecie wzrostu Ci nie przybędzie.

Wybacz Kaśka, ale piep***sz, jak potłuczona. Nasz skamlący autor jest średniego wzrostu, a wzrost nie ma większego znaczenia na kształtowanie sylwetki.  KAŻDY może poprawić swoją sylwetkę bez względu na wysokość ciała. Niektórzy nawet przesadzają. Jeśli autorowi nie udało się, tzn, że źle ćwiczył, lub niesystematycznie, może nie korzystał z porady trenera i wykonywał niewłaściwe ćwiczenia, a może z góry założył, że i tak nic mu nie pomoże, więc ćwiczył bez przekonania i byle jak.

Nie ma takiej możliwości, żeby po kilku latach ćwiczeń nie było żadnego efektu.

To bardzo przykre, ale nie byłeś pośmiewiskiem z powodu wzrostu, czy sylwetki, tylko charakteru. Jesteś słaby psychicznie, pozbawiony wiary w siebie, zapewne od wczesnego dzieciństwa miałeś problemy z zawieraniem znajomości, krótko mówiąc, jest w Tobie cos takiego, co odstręcza innych ludzi, a prostakom daje okazję do nabijania się.

Twój wzrost nie ma tu żadnego znaczenia. Wymyśliłeś sobie temat zastępczy, bo nie chcesz, lub nie potrafisz spojrzeć prawdzie w oczy.

 

Nie kłnelem u psychologa jak byłem na wizycie oczywiście.Przerazilo go ,że mam poważne problemy ze sobą.Wedlug tych kobiet co post napisali to mnie strasznie obrazili i mnie zdołowałi takimi postami.Naprawde dostałem do głowy zaczęła mnie boleć strasznie głowa z nerwów.

Młodzież jest bardzo okrutna w tych czasach i ludzie tak samo.

Myślałem,że na tym forum siedzą na dziale psychologia normalni ludzie a się okazało ,że są tutaj ludzie co potrafią się nad znęcać nad słabszymi ludźmi .Bardzo byłem zdziwiony.

 

Odnośnik do komentarza
52 minuty temu, Yonka1717 napisał:

Pomijając kilka durnych i obraźliwych postów, Ty nie przyszedłeś szukać tutaj rady, tylko wylać swoją frustrację. Nikt z forumowiczów nie sprawi, że urośniesz, ani też nie sprawi tego, żebyś zrozumiał, , że przyczyną Twoich problemów nie jest wzrost.

Twoje są puste słowa.Mam inne problemy fakt ,ale też mam problem że wzrostem .Jeżeli nie widzisz tego to nie pisz wcale .

Jedna dziewczyna chciała ,żebym umówił się z jej koleżanka ,która nie byla w moim typie i dla mnie była za wysoka bo sam jestem niski.

Odnośnik do komentarza
Gość prawiczek40

Yonka czepiaj sie tych 'kobiet' co piszą mu dokuczliwe posty, to normalne, że on może mieć teraz żal do całego świata, taki człowiek może nawet komuś w przyszłości zrobić krzywde i to nie jego wina, tylko tych powyższych pań.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...