Skocz do zawartości
Forum

Czy powinnam powiedzieć o tej sytuacji swojemu partnerowi?


Gość d...y

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczęłam spotykać się z pewnym chłopakiem dwa razy w miesiącu. Po trzech miesiącach znajomosci i takiego spotykania się przespałam się z innym. Nic dla mnie to nie znaczyło. Po pewnym czasie od tego wydarzenia pokocham tego pierwszego z którym spotykałam się już jakiś czas. Teraz jesteśmy razem. Czy mam mu powiedzieć o tamtym koledze? Gdzie już spotykaliśmy się jakiś czas ale nic do niego nie czułam?

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, starrgates napisał:

Ani jeden, ani drugi nic dla Ciebie nie znaczyli wtedy, to zachowaj to teraz dla siebie. 

Też tak uważam, jednak ryzyko, że q***o wypłynie na wierzch, zawsze istnieje.  Nie wiadomo jak wyglądały te spotkania z tym pierwszym i czy sobie coś obiecywali. Po za tym łatwo wyczuć, że ktoś się angażuje, że mu zależy, więc jeśli ten 1 chłopak wysyłał takie sygnały, to autorka uczciwa nie jest. Będzie kiepsko, gdy się wyda.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Yonka1717 napisał:

Też tak uważam, jednak ryzyko, że q***o wypłynie na wierzch, zawsze istnieje.  Nie wiadomo jak wyglądały te spotkania z tym pierwszym i czy sobie coś obiecywali. Po za tym łatwo wyczuć, że ktoś się angażuje, że mu zależy, więc jeśli ten 1 chłopak wysyłał takie sygnały, to autorka uczciwa nie jest. Będzie kiepsko, gdy się wyda.

Jasne, moja reakcja była by inna, gdyby autorka cokolwiek napisała, że z tym od spotkań przez trzy miesiące to był związek, W sytuacji opisanej to były tylko luźne spotkania wolnych ludzi. Faktem jest, że nie wiemy nic o oczekiwaniu tego faceta. Fakt późniejszego zakochania autorki w tym człowieku niczego nie zmienia - byli w tamtym czasie wolnymi i mogli seksić się z kim chcieli. Gdyby okazało się, ze tamten facet w tym samym czasie też sypiał z kimś innym, moja odpowiedź na problem autorki była by taka sama.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...